![Выяснилось, кто отвечает за оккупацию Мелитополя - Кто руководит Балицким (фото)](/images/news/2022/08/296584.jpg?1661533319)
Українська розвідка оприлюднила сенсаційний документ У ньому росіяни розкривають, хто стоїть над окупаційними структурами Мелітополя.
Російські загарбники дуже старанно намагалися приховувати те, що всім було очевидно. Але тепер таємне стало явним.
Так, військова розвідка України опублікувала фотографії дуже цікавого документа, в якому російським загарбникам даються "рекомендації щодо роботи з населенням" окупованих територій України. Здебільшого ці рекомендації стосуються організації та процедури роздачі гуманітарної допомоги населенню. У тексті документа зазначено, що його розповсюдження у будь-якому вигляді суворо заборонено, проте нашим розвідникам таки вдалося добути його фотографії.
І цілком зрозуміло, чому окупанти намагаються так старанно приховати факт існування такого документа, адже його зміст повністю підриває ту пропагандистську "патоку", яку загарбники ллють на вуха мелітопольцям. Кожне положення цієї "методички" руйнує сконструйовану окупантами брехню.
Найбільшою сенсацією можна вважати свідчення, що окупацією територій України та підготовкою псевдо-референдуму опікується путінська партія "Єдина росія". Цей, єдиний, по суті, орган влади в Росії повністю контролює окупаційні адміністрації, а також відповідає за будь-яку діяльність і політику на захоплених землях України. Без узгодження з "єдиною росією" тут не може з'явитися жодна організація чи структура. До оприлюднення цього документа зв'язок окупаційних псевдо-влад з "єдиною росією" був секретною інформацією, тож Балицький може більше не приховувати, що є безвільною маріонеткою і робить тільки те, що йому скажуть куратори.
Опублікований розвідкою документ призначений лише для інструкторів від партії "Єдина росія" і жодна третя особа не повинна знати про її існування. До "роботи з населенням" допускаються лише люди, схвалені "єдиною росією", а до їхнього завдання входить пропаганда та насадження українцям "правильної" політики. Варто зазначити, що за допомогою різноманітних "неполітичних громадських організацій" окупанти намагаються "установити контакт" з тими мелітопольцями, які не довіряють провладним структурам та очевидним політичним проектам. Простіше кажучи, тих українців, хто не хоче співпрацювати з російською владою, "промиватимуть" пропагандою через організації, які здаються неполітичними та "нейтральними". Тож мелітопольцям варто пам'ятати, що у Мелітополі зараз не може бути жодних "незалежних" організацій, не погоджених із Кремлем.
Під час роздачі гуманітарки та спілкування з українцями окупантам потрібно категорично заперечувати будь-яку причетність до партій та політики і слід представлятися "добровольцями". Гуманітарку також необхідно роздавати від імені "росії" або "небайдужих росіян", але в жодному разі не говорити, що цим усім управляє путінська "єдина росія". А для того, щоб уникати різких і неприємних питань від українців, для загарбників навіть склали спеціальну інструкцію, як на них потрібно відповідати.
Незрозуміло тільки, навіщо Кремль пішов на всі ці хитрощі: всім і так зрозуміло, що без відмашки Москви окупанти нічого не робитимуть. Навіщо в такому разі приховувати безпосередню участь правлячої партії не зрозуміло. Ймовірно, це пов'язано з тим, що реальна підтримка "Єдиної Росії" в самій Росії дуже мала, а якщо прикривати війну та окупацію України ім'ям всього російського народу, то цей народ простіше переконати, що він воює і терпить скруту "за Батьківщину", а не за тупі амбіції бездарних та жадібних чиновників.
Тим часом, до Мелітополя рашисти завезли військову форму для дітей