UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 15:36

У Мелітополі намагалась накласти на себе руки молода жінка (фото 18+)

Сьогодні, 15:33

Макрон запропонував припинити війни у світі під час Олімпіади в Парижі

Сьогодні, 15:08

У передмісті Запоріжжя виявили несанкціоноване сміттєзвалище (фото)

Сьогодні, 15:07

ДБР завершило розслідування щодо ексвійськкома Одеси, йому загрожує 10 років тюрми

Сьогодні, 14:51

Дуда: розмов про мирні перемовини немає, Україна займає жорстку позицію щодо війни

Сьогодні, 14:37

Дівчину з села вивезти можна, а ось село з дівчини, ні: мелітопольці скаржаться на "сервіс" муніципального транспорту

Сьогодні, 14:27

Чи загрожує Україні угорське головування в ЄС: що кажуть в Кабміні

Сьогодні, 14:25

У Запорізькому районі ліквідували займання тюків з сіном (фото)

Сьогодні, 14:15

Фахівці "Запоріжжяобленерго" відновили електропостачання для 13,7 тисяч сімей

Сьогодні, 14:10

РФ і Китай продають нову мідь, замасковану під брухт, щоб обійти санкції, - Reuters

Сьогодні, 13:55

Атракціон небаченої щедрості: у Мелітополі учасникам "сво" подарують царську пільгу на комуналку

Сьогодні, 13:52

Байден закликав Конгрес ухвалити законопроєкт, який передбачає допомогу Україні та Ізраїлю

Сьогодні, 13:36

Генерал Шведюк очолив ОК "Захід": що про нього відомо

Сьогодні, 13:10

Іран викликав послів Британії, Франції й Німеччини через "подвійні стандарти"

Сьогодні, 13:08

Страшне обличчя русского мира - що залишилося від звільненого села на Мелітопольському напрямку (відео)

Сьогодні, 13:04

У Бердянську пролунали вибухи - що відомо (фото)

Сьогодні, 12:52

Зміна тренду: споживчі настрої українців покращилися з початком весни

Сьогодні, 12:34

"Ворог хоче примусити нас до переговорів" - мер Мелітополя, а нині голова ЗОВА Іван Федоров

Сьогодні, 12:29

Ще 770 окупантів та понад 40 артсистем: Генштаб оновив втрати росармії в Україні

Сьогодні, 12:10

Нафта дешевшає після невдалої спроби Ірану атакувати Ізраїль

Сьогодні, 12:07

Судитимуть колишнього інспектора рибоохоронного патруля Бердянська, який брав участь у рейдах разом з військовими рф - ДБР

Сьогодні, 11:52

Овочі та яйця подешевшали, хліб подорожчав: як змінилися ціни в Україні за місяць

Сьогодні, 11:46

У Мелітополі вихователька з Росії ледь не відірвала вухо маленькій дитині

Сьогодні, 11:29

Глава Єврокомісії застерігає від впливу Росії на європейські вибори

Сьогодні, 11:10

В Севастополі пролунали вибухи, над бухтою запустили димову завісу
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    19

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Для гостя 05:56

    21 ноября 2022, 09:44

    Вернут, даже не сомневайтесь! Сказочники - это те, кто рассказывает, что раися великая страна и что она пришла навсегда. Собирайте манатки - и в рашку, пока мост стоит, а то вплавь не очень удобно будет. Жаль, не потонете, такое не тонет.

    user avatar Гость

    21 ноября 2022, 05:56

    ВСУ нехер было отдавать Мелитополь. Возвращать они собрались. Сказочники ещё в это верят.

    user avatar Для гостья 19.53

    20 ноября 2022, 21:37

    Тань, ты что ль пришла про себя написать, что ты хороший человек? А в телеграме зачем поудаляла все посты про дочь свою шалаву, про себя любимую - этническую русскую, про родственников, которые без тебя решили людьми остаться, а не сукой, как ты и дочь твоя? Стрёмно, Тань, да? Оставила бы, может, ещё б группа поддержки подтянулась? ВСУ вернёт Мелитополь однозначно, а вот ты свою репутацию уже нет.

    user avatar Гостья

    20 ноября 2022, 19:53

    А что, разве не Украина уничтожала мирное население Донбасса 8 лет и продолжает уничтожать? Ну, а о замечательной акции к дню Победы "Бессмертный полк" не вам, сукам, говорить. Ничего святого нет. РИА дебильное всякую хрень готова писать, кто что квакнет на болоте, всё подбирают, ничем не брезгуют. А Татьяна Владимировна - хороший человек.

    user avatar Миротворец

    20 ноября 2022, 19:17

    Воно кончене разом зі своєю донькою-хвойдою є на Миротворці. https://myrotvorets.center/criminal/bugaenko-tatyana-vladimirovna/ https://myrotvorets.center/criminal/bezrukova-irina-vyacheslavovna/ Покарання буде дуже скоро!

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 17:16

    Ага,вернутся "честные"депутаты и мэр,и заживем лучше Европы!Рассмешили!А честные как жили в гавне,так и останутся в нем,потому,что-честные!

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 13:17

    Після звільнення Мелітополя Украінцям честним та відкритим боятимя не має чого. Бояться мерзота та, хто вже підлягла під рашиста. І правильно робить, так хоть інкстит самозбереження прешвидшить забіг до сибіру )))) ... в крайньому випадку ми допоможемо )))

    user avatar Гости

    20 ноября 2022, 12:45

    Та да,от государства и спасибо не дождешься,хотя Ваня медальку за побег получил!

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 12:40

    Где родился,там и пригодился!Почему мы должны нажитое всей жизнью бросать?Ради чего?Ради богатых Вани с Миней?

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 10:43

    Базара нет - на колыму в не мытую *едерашу !!! Там вам заплатят и помогут. А паплюжити нашу землю і влаштовувати звірскі вбивства УКРАІНЦІВ НЕ ДОЗВОЛИМО !!!!!!!!!!!!!!!!! СЛАВА УКРАІНІ !!!

    user avatar Гости

    20 ноября 2022, 10:32

    Тот ,кто здесь в комментах топит за украину или за бугром на хорошую зарплату сидит,или есть за что наворовпнное тут сидеть,а кого в начале войны украина оставила ни с чем,тот тупо идет работать,чтобы детей кормить...дайте нам денег,и мы будем дома сидеть и топить за того,кто кормит!

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 10:26

    ... Логике 10:18 Братан война !!! С врагами и предателями будет разговор по закону военного времени. Коротко и конкретно !!! Каждый осознает последствия за свой выбор !!!! СЛАВА ЗСУ !!!

    user avatar Логика

    20 ноября 2022, 10:18

    Все кто в мелике живёт полюбому так или иначе уже сотрудничает или работает на РФ, а как людям выживать в полной жопе, детей кормить???

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 09:51

    2022, 08:35 Носки подтяни, резатель мамкин дурковатый.

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 08:42

    На одно лицо с данильченко.

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 08:35

    Таких хитрожопих вже мочимо. Ти СУЧАРА НЕ ВИКЛЮЧЕНЯ !!!. Ми за тобою і всіма твоєю сімейкою прийдемо і ВИРІЖЕМО ЯК СОБАК. КАЦАПСЬКЕ ОТРОДІЄ. МИ ЗНАЄМО ДЕ ЖИВЕШ !!! ЖДИ ...

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 08:21

    Кацап,уважать будешь старшего по камере.

    user avatar гость

    20 ноября 2022, 08:02

    Биологию у нас читала. Отличная тетка! И учитель хороший. Требовательная, знания давала, но по окончании всем поставила хорошие оценки. До сих пор помним и уважаем!

    user avatar Самбур

    20 ноября 2022, 07:40

    Таня, як ти змогла стати на цей шлях? Згадай свого батька, який був Вчителем, Директором, ЛЮДИНОЮ!!! Ти забула, а є люди, що пам'ятають! Зрадниця ти... !

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.