UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 14:12

У Миколаєві зменшать кількість автобусів через мобілізацію водіїв, - мер

Сьогодні, 14:00

Російські військові у Бердянську пограбували чоловіка (фото)

Сьогодні, 13:50

Що жителям окупованого Мелітополя потрібно робити з українськими сімкартами - поради експерта

Сьогодні, 13:49

Вчені винайшли спосіб відновити пошкоджену печінку: це врятує тисячі життів у всьому світі

Сьогодні, 13:27

Експерт розповів, скільки робочої сили буде мобілізовано в Україні

Сьогодні, 13:11

У парламенті Франції підтримали передачу Україні конфіскованих активів РФ

Сьогодні, 13:10

На Запорізькому напрямку знищують ворожі вантажівки - ГУР (відео)

Сьогодні, 12:50

Країнам НАТО потрібно до двох років, щоб озброїти Україну, - міністр оборони Швеції

Сьогодні, 12:47

Нетверезі дівчата оточили мого чоловіка: мешканка Мелітополя розсмішила мережу скаргою на заклад (фото)

Сьогодні, 12:33

Масовані ракетні обстріли уповільнили зростання ВВП України, - Мінекономіки

Сьогодні, 12:10

В США вважають, що "контркосмічна зброя" РФ може атакувати інші супутники

Сьогодні, 12:06

У Бердянску маленькі діти випали з 5 поверху

Сьогодні, 11:47

Скільки банків видають кредити на житло та під які ставки: НБУ повідомив про стан іпотеки

Сьогодні, 11:47

В окупованому Мелітополі «замаскований алкоголь» візьмуть на контроль

Сьогодні, 11:35

"Робить порівняно мало". У Німеччині закликали Париж прискорити постачання зброї в Україну

Сьогодні, 11:10

У Запоріжжі додатково виділили 4,3 мільйона гривень на поховання загиблих військовослужбовців

Сьогодні, 11:10

Чи прийде повістка у Резерв+ та що буде після оновлення даних

Сьогодні, 10:59

Народжувати будеш удома сама - в окупованому Мелітополі медперсонал шокував породіллю

Сьогодні, 10:50

Трамп оскандалився антисемітським відеороликом, у Байдена відреагували

Сьогодні, 10:32

Гаджети, одяг, пальне і не лише. Що можна купити за криптовалюту

Сьогодні, 10:09

Ізраїль погодився адаптувати операцію в Секторі Газа під вимоги США

Сьогодні, 10:05

Окупанти будують залізницю з Ростова до Мелітополя: яку частину вже закінчили

Сьогодні, 10:05

НАЗК виявило порушення у посадовців Запорізького ТЦК

Сьогодні, 09:50

Депресія впливає на тіло людини та фізичне здоров'я: що може з вами статися

Сьогодні, 09:32

Франція надасть Україні військову допомогу та посилить захист неба, - Генштаб
Всі новини

Опитування

Друзі, а хто з вас після повномасштабного принципово перейшов з російської на українську мову спілкування?

  • Перейшла (ов) повністю на українську
  • Частково перейшов (ла) на українську
  • Розмовляю на суржику
  • Продовжую спілкуватись російською

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    24

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    04 декабря 2022, 11:34

    Ну да нужно же оправдать это семейство от коллаборации! Продажные как Федоров минько

    user avatar Антон

    03 декабря 2022, 18:12

    Пидорасы есть пидорасы хуйло есть хуйло .Путин Хуйло Балицкий тварь пизда им всем.Мелитополь это Украина.

    user avatar Антон

    03 декабря 2022, 18:12

    Пидорасы есть пидорасы хуйло есть хуйло .Путин Хуйло Балицкий тварь пизда им всем.Мелитополь это Украина.

    user avatar гость

    03 декабря 2022, 18:01

    Бумеранг возвращается. Именно Романов Виктор Иванович - отец Романа Романова, отжал через суд жилой дом у инвалида первой группы, чтобы отдать инвалидское жилье своим нагулянным от баптистки Валентины - дочери Татьяне и сыну Алексею, которые благодаря Виктору Романову находились на полном обеспечении церкви евангельских христиан-баптистов по ул. Линейная, 176 г. Мелитополя.

    user avatar Мелик

    03 декабря 2022, 14:04

    Какие же пидары, что за Романова рвут себе жопу?? Он же пидар продажный, мразь...Себе хозяевами почувствовали в городе.. Заправки на частных домах, автомойки, ( не читая варованные предприятии), и любовница- бабтистка ( бывшая), и т и д...Привыкли, что с Ваной можно решить любые вопросы ( бесплатно конечно)...тошнить от таких... Слава Украине

    user avatar Гость

    03 декабря 2022, 12:29

    ЧТобы у теяб отжали жилье, быдло ниже.

    user avatar Патриот

    03 декабря 2022, 10:45

    Так и нужно этим псам Романовым!

    user avatar прохожий

    03 декабря 2022, 10:42

    Можно подумать, что этот "пиздесмен" не вор и не подонок и всё заработал честным трудом!

    user avatar Chief

    03 декабря 2022, 10:34

    Сам 100 процентов как минимум воспользовался служебным положением..так что это ответка

    user avatar Гость

    03 декабря 2022, 10:11

    А ещё Романов в штаны Госту насрал.Да и чё то это Гост сильно смахивает на Ра.

    user avatar Гость

    03 декабря 2022, 09:45

    Романов весной рыбу в город фурами завозил через Крым и сразу селёдка стала 160 грн вместо 60 .

    user avatar Гость

    03 декабря 2022, 08:29

    Аа, а я то подумал Романов россиянам денег дал чтобы папу выдворили, думаю надоже какая хорошая идея и папа мог и не знать все так правдоподобно

    user avatar Гость

    03 декабря 2022, 08:21

    После 24 февраля молокозавод, рыбцех и мирненская спокойно работали и продавали товар за рубли. Потом решили придумать старшему Романову алиби и демонстративно выгнали его из города чтоб не попал в списки колаборантов!

    user avatar Гость

    03 декабря 2022, 08:08

    ЧУДНЫ ДЕЛА ТВОИ , ГОСПОДИ! ВСЁ НАЖИТОЕ ЧЕСТНЫМ ТРУДОМММ....

    user avatar Гост

    03 декабря 2022, 07:34

    5 апреля 2010 года был избран депутатом Мелитопольского городского совета по спискам Партии Регионов[2]. В 2013 году, по собственному признанию, отсутствовал на 6 из 11 сессий городского совета[3]. Читайте матчасть.. Откуда ноги растут.. Слава Украине

    user avatar Гость

    03 декабря 2022, 07:16

    Сказочники,очко подгорает что в колоборанты запишут?!вот и придумали красивую историю)))все всё знают....

    user avatar Гость

    03 декабря 2022, 06:59

    А есчо Минько Вальтера тю-тю...правда миллион баксов Вальтеру был должен Балик.

    user avatar Гость

    03 декабря 2022, 06:56

    Минько с Херсонской области пришёл в город с 11 миллионами задекларированных баксов,он вообще то интернатовская сирота и единственный у кого первичный капитал не криминальный.Так что купи хрен на базаре и лижи,ГОСТ.

    user avatar Гость

    03 декабря 2022, 06:52

    Слыш,опудало,а какую "больницу" подарили папе?Ты рядом стоял?Видать таки чужого хрена лизнул...

    user avatar Гост

    03 декабря 2022, 06:30

    )))) Минько с Феодоровым-всё заработали честным трудом.. начинали с нуля)))) не помните??? Феодоров в догонку и горбальницу подарил папе)))) Ага, ещё и герой Украины заработал, не договорились с русьней)))) .. В горизонте виднеет освобождение мелика, а уже должностя делять... Интересно, что и почем??? Слава Украине....

    user avatar Гость

    03 декабря 2022, 06:24

    Хрен в чужих руках на вкус шо мёд.

    user avatar Гость

    03 декабря 2022, 06:16

    Ниже комментатору...чтоб твою жопу ..сука...депортировали с бутылкой в ухе

    user avatar Мелик

    03 декабря 2022, 06:12

    Очень трогательное история)))) . Романовы украли у народа, а другие воры, такие же как они украли у Романовых... как жаль?))))) Простому обыватели эти истории на х не нужны.. Просто, надо будет наводить порядок, после деокупации города.. Слава ВСУ...

    user avatar Гость

    03 декабря 2022, 06:11

    Так вам и надо,весь город скупили! Надеюсь имущество минько и Федорова тоже забрали.

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.