UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 16:35

Дезінформують щодо відключень. В "Укренерго" попередили про шахраїв

Сьогодні, 16:19

Вирощував врожай у промислових масштабах: запорізькі поліцейські затримали наркоаграрія (фото)

Сьогодні, 16:11

У Бразилії спалахнув 33-поверховий хмарочос (фото, відео)

Сьогодні, 16:00

Викрадений у Казахстані елітний автомобіль знайшовся в Мелітополі

Сьогодні, 15:48

Загибель помічника Залужного. ДБР завершило розслідування проти офіцера, який вручив подарунок

Сьогодні, 15:31

Бербок: Путін хоче втягнути НАТО у війну, але Німеччина не дозволить цього

Сьогодні, 15:21

У МАГАТЕ заявили, що окупанти обстрілюють Україну з території ЗАЕС

Сьогодні, 15:14

З наступного тижня: у Мелітополі окупанти офіційно оголосили призов до армії

Сьогодні, 15:08

Зеленський провів засідання РНБО: працюватимуть по-новому

Сьогодні, 14:50

Зараз найкритичніший момент після Другої світової, наступні два роки вирішать все, - Туск

Сьогодні, 14:38

Диктатор путін надіслав до Мелітополя "Запорожців" прокладати "шлях до єдності" (фото)

Сьогодні, 14:30

У Кабміні випустили важливу заяву через удари по енергетиці України

Сьогодні, 14:13

Завтра буде відкритий двосторонній проїзд через «новий» міст у Запоріжжі - голова ЗОВА

Сьогодні, 14:07

У Бундестазі вважають, що введення військ в Україну не зробить усі країни НАТО сторонами конфлікту, - ЗМІ

Сьогодні, 13:50

Наводила російські авіабомби на Сумську область: правоохоронці затримали агентку ФСБ

Сьогодні, 13:34

Ракети РФ могли залетіти на територію Молдови: в Повітряних силах пояснили ситуацію

Сьогодні, 13:34

На Мелітопольщині окупанти заборонили риболовлю, але не для всіх (фото)

Сьогодні, 13:12

67-річного чоловіка травмовано внаслідок падіння БПЛА в Пологівському районі

Сьогодні, 13:11

Сирський про відставку Залужного: були вагомі причини

Сьогодні, 12:48

Нутриціолог розповіла, яка важлива річ може заважати схуднути

Сьогодні, 12:40

СБУ встановила особи ще 7 колаборантів із окупаційного управління поліції на Мелітопольщині

Сьогодні, 12:36

Ще 820 окупантів та понад сотню одиниць техніки: оновлені втрати РФ

Сьогодні, 12:11

Прозахідний курс Вірменії: яке ставлення народу країни на кроки влади

Сьогодні, 12:00

Жительку Бердянська рашисти засудили на 7 років за «тероризм»

Сьогодні, 11:55

Окупанти назвали терміни дії українських документів на нерухомість у Мелітополі
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    24

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    04 декабря 2022, 11:34

    Ну да нужно же оправдать это семейство от коллаборации! Продажные как Федоров минько

    user avatar Антон

    03 декабря 2022, 18:12

    Пидорасы есть пидорасы хуйло есть хуйло .Путин Хуйло Балицкий тварь пизда им всем.Мелитополь это Украина.

    user avatar Антон

    03 декабря 2022, 18:12

    Пидорасы есть пидорасы хуйло есть хуйло .Путин Хуйло Балицкий тварь пизда им всем.Мелитополь это Украина.

    user avatar гость

    03 декабря 2022, 18:01

    Бумеранг возвращается. Именно Романов Виктор Иванович - отец Романа Романова, отжал через суд жилой дом у инвалида первой группы, чтобы отдать инвалидское жилье своим нагулянным от баптистки Валентины - дочери Татьяне и сыну Алексею, которые благодаря Виктору Романову находились на полном обеспечении церкви евангельских христиан-баптистов по ул. Линейная, 176 г. Мелитополя.

    user avatar Мелик

    03 декабря 2022, 14:04

    Какие же пидары, что за Романова рвут себе жопу?? Он же пидар продажный, мразь...Себе хозяевами почувствовали в городе.. Заправки на частных домах, автомойки, ( не читая варованные предприятии), и любовница- бабтистка ( бывшая), и т и д...Привыкли, что с Ваной можно решить любые вопросы ( бесплатно конечно)...тошнить от таких... Слава Украине

    user avatar Гость

    03 декабря 2022, 12:29

    ЧТобы у теяб отжали жилье, быдло ниже.

    user avatar Патриот

    03 декабря 2022, 10:45

    Так и нужно этим псам Романовым!

    user avatar прохожий

    03 декабря 2022, 10:42

    Можно подумать, что этот "пиздесмен" не вор и не подонок и всё заработал честным трудом!

    user avatar Chief

    03 декабря 2022, 10:34

    Сам 100 процентов как минимум воспользовался служебным положением..так что это ответка

    user avatar Гость

    03 декабря 2022, 10:11

    А ещё Романов в штаны Госту насрал.Да и чё то это Гост сильно смахивает на Ра.

    user avatar Гость

    03 декабря 2022, 09:45

    Романов весной рыбу в город фурами завозил через Крым и сразу селёдка стала 160 грн вместо 60 .

    user avatar Гость

    03 декабря 2022, 08:29

    Аа, а я то подумал Романов россиянам денег дал чтобы папу выдворили, думаю надоже какая хорошая идея и папа мог и не знать все так правдоподобно

    user avatar Гость

    03 декабря 2022, 08:21

    После 24 февраля молокозавод, рыбцех и мирненская спокойно работали и продавали товар за рубли. Потом решили придумать старшему Романову алиби и демонстративно выгнали его из города чтоб не попал в списки колаборантов!

    user avatar Гость

    03 декабря 2022, 08:08

    ЧУДНЫ ДЕЛА ТВОИ , ГОСПОДИ! ВСЁ НАЖИТОЕ ЧЕСТНЫМ ТРУДОМММ....

    user avatar Гост

    03 декабря 2022, 07:34

    5 апреля 2010 года был избран депутатом Мелитопольского городского совета по спискам Партии Регионов[2]. В 2013 году, по собственному признанию, отсутствовал на 6 из 11 сессий городского совета[3]. Читайте матчасть.. Откуда ноги растут.. Слава Украине

    user avatar Гость

    03 декабря 2022, 07:16

    Сказочники,очко подгорает что в колоборанты запишут?!вот и придумали красивую историю)))все всё знают....

    user avatar Гость

    03 декабря 2022, 06:59

    А есчо Минько Вальтера тю-тю...правда миллион баксов Вальтеру был должен Балик.

    user avatar Гость

    03 декабря 2022, 06:56

    Минько с Херсонской области пришёл в город с 11 миллионами задекларированных баксов,он вообще то интернатовская сирота и единственный у кого первичный капитал не криминальный.Так что купи хрен на базаре и лижи,ГОСТ.

    user avatar Гость

    03 декабря 2022, 06:52

    Слыш,опудало,а какую "больницу" подарили папе?Ты рядом стоял?Видать таки чужого хрена лизнул...

    user avatar Гост

    03 декабря 2022, 06:30

    )))) Минько с Феодоровым-всё заработали честным трудом.. начинали с нуля)))) не помните??? Феодоров в догонку и горбальницу подарил папе)))) Ага, ещё и герой Украины заработал, не договорились с русьней)))) .. В горизонте виднеет освобождение мелика, а уже должностя делять... Интересно, что и почем??? Слава Украине....

    user avatar Гость

    03 декабря 2022, 06:24

    Хрен в чужих руках на вкус шо мёд.

    user avatar Гость

    03 декабря 2022, 06:16

    Ниже комментатору...чтоб твою жопу ..сука...депортировали с бутылкой в ухе

    user avatar Мелик

    03 декабря 2022, 06:12

    Очень трогательное история)))) . Романовы украли у народа, а другие воры, такие же как они украли у Романовых... как жаль?))))) Простому обыватели эти истории на х не нужны.. Просто, надо будет наводить порядок, после деокупации города.. Слава ВСУ...

    user avatar Гость

    03 декабря 2022, 06:11

    Так вам и надо,весь город скупили! Надеюсь имущество минько и Федорова тоже забрали.

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.