![Загримированные под похищенного в Херсоне енота российские школьники устроили странную акцию (видео)](/images/news/2022/12/305978.png?1670537741)
У російському Кемерово школярів загримували під викраденого окупантами в Херсоні єнота і записали з ними відеовітання загарбникам та самій полоненій тваринці.
Відповідний ролик з’явився у Мережі.
"Наші хлопці передали привіт єноту Херсі та його бойовим товаришам разом із шефами з кемеровського ОМОН "Оберіг", – йдеться у повідомленні кемеровської школи №74.
Так, на опублікованому відео зафіксовані школярі, загримовані під єнота та одягнені у військову форму з бордовими беретами на головах. Вони позують на тлі новорічної ялинки з подарунками та зброєю в руках. У зверненні діти передали привіт окупантам з Росгвардії Кузбасу та викраденому українському єноту.