В останні дні ЗСУ міцно взялися за окупантів у Запорізькій області. Відпрацювання по місцях скупчення техніки та живої сили ворога відбувається по всій території регіону.
Схоже, що деокупація півдня Запорізької області справді не за горами. Артилеристи ЗСУ спільно з військовою розвідкою здійснюють нищівні удари по складах, базах і позиціях російських загарбників. Пологи, Токмак, Енергодар, Бердянськ – список розбитих військових об'єктів рашистів щодня поповнюється.
Того ж дня ЗСУ передали "привіт" рашистам і в окупованому Молочанську. Тут загарбники облаштували склад на "віджатому" заводі з виробництва мінеральної води.
Ракетним ударом було пошкоджено приміщення, де знаходилася техніка окупантів. Наслідки прильотів виклали в мережу самі рашисти, які зараз традиційно намагаються видати те, що трапилося, за "українські обстріли мирної інфраструктури".
"Відпрацювання" по ворожих позиціях у Молочанську підтверджує і Генштаб ЗСУ у вечірньому зведенні.