![Сегодня из Мелитополя оккупанты не выпускают горожан даже со спецпропусками](/images/news/2022/12/306914.jpg?1671446793)
Окупанти перетворюють Мелітополь на резервацію. Указ тимчасово виконуючого обов'язки фейкового губернатора Запорізької області Є. Балицького ніхто не виконує.
Нагадаємо, Є. Балицький розпорядився випускати на вільну територію України людей з окупації за спецперепустками. Проте сьогодні з'ясувалося, що навіть ті, кому у комендатурі цю перепустку видали, виїхати з міста не можуть.
– Сьогодні на КПП у Василівці нас розгорнули та сказали, що до 15 січня нікого не випустять, – розповідають мелітопольці.
Не зрозуміла також ситуація з отриманням перепусток на в'їзд до Мелітополя із Запоріжжя. До 15 грудня це можна було зробити без спецдокументів, а сьогодні вже нікого не пускають. Співробітники комендатури не можуть відповісти на питання, як отримати спецперепустку.
Раніше ми повідомляли про те, що деяких мелітопольців, які намагалися виїхати до Грузії та країн ЄС через Крим, на Чонгарі розвернули. Примітно, що логіку своїх дій окупанти не вважають за потрібне нікому пояснювати.
Раніше Балицький заявляв, що таких заходів було вжито, щоб не пропустити диверсантів на окуповані території.