UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 15:10

Норвегія, Іспанія та Ірландія вирішили визнати Палестину державою

Сьогодні, 15:03

Іван Федоров розповів про психологічний стан жителів Запорізької області (відео)

Сьогодні, 14:52

СБУ затримала агента ГРУ РФ, який готував захоплення Вовчанська (фото)

Сьогодні, 14:40

У Мелітополі шукають зниклу жінку (фото)

Сьогодні, 14:35

Чи є загроза вторгнення РФ до країн НАТО: відповідь французького депутата

Сьогодні, 14:12

У Миколаєві зменшать кількість автобусів через мобілізацію водіїв, - мер

Сьогодні, 14:00

Російські військові у Бердянську пограбували чоловіка (фото)

Сьогодні, 13:50

Що жителям окупованого Мелітополя потрібно робити з українськими сімкартами - поради експерта

Сьогодні, 13:49

Вчені винайшли спосіб відновити пошкоджену печінку: це врятує тисячі життів у всьому світі

Сьогодні, 13:27

Експерт розповів, скільки робочої сили буде мобілізовано в Україні

Сьогодні, 13:11

У парламенті Франції підтримали передачу Україні конфіскованих активів РФ

Сьогодні, 13:10

На Запорізькому напрямку знищують ворожі вантажівки - ГУР (відео)

Сьогодні, 12:50

Країнам НАТО потрібно до двох років, щоб озброїти Україну, - міністр оборони Швеції

Сьогодні, 12:47

Нетверезі дівчата оточили мого чоловіка: мешканка Мелітополя розсмішила мережу скаргою на заклад (фото)

Сьогодні, 12:33

Масовані ракетні обстріли уповільнили зростання ВВП України, - Мінекономіки

Сьогодні, 12:10

В США вважають, що "контркосмічна зброя" РФ може атакувати інші супутники

Сьогодні, 12:06

У Бердянску маленькі діти випали з 5 поверху

Сьогодні, 11:47

Скільки банків видають кредити на житло та під які ставки: НБУ повідомив про стан іпотеки

Сьогодні, 11:47

В окупованому Мелітополі «замаскований алкоголь» візьмуть на контроль

Сьогодні, 11:35

"Робить порівняно мало". У Німеччині закликали Париж прискорити постачання зброї в Україну

Сьогодні, 11:10

У Запоріжжі додатково виділили 4,3 мільйона гривень на поховання загиблих військовослужбовців

Сьогодні, 11:10

Чи прийде повістка у Резерв+ та що буде після оновлення даних

Сьогодні, 10:59

Народжувати будеш удома сама - в окупованому Мелітополі медперсонал шокував породіллю

Сьогодні, 10:50

Трамп оскандалився антисемітським відеороликом, у Байдена відреагували

Сьогодні, 10:32

Гаджети, одяг, пальне і не лише. Що можна купити за криптовалюту
Всі новини

Опитування

Друзі, а хто з вас після повномасштабного принципово перейшов з російської на українську мову спілкування?

  • Перейшла (ов) повністю на українську
  • Частково перейшов (ла) на українську
  • Розмовляю на суржику
  • Продовжую спілкуватись російською

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    21

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    18 января 2023, 11:34

    Мелитополь -- это Россия!!!!

    user avatar Гость

    18 января 2023, 06:03

    Для Афины лугандонка - тебя от куда достали, пугало ты несусветное?… сиди в своём гамне и не чирикай, тварына!!!)) бабе-мужику слово не давали!!.. а фашистке и тем более!!!!.. иди на х@й, ссученная!!! Мелитополь Украина!!

    user avatar Гость

    18 января 2023, 00:17

    Расеяне воюют за право быть рабом, вооют против украинского народа.

    user avatar Гостья

    17 января 2023, 23:20

    Боже как власть далека от народа!Разные,как украинцы и россияне!

    user avatar Гость

    17 января 2023, 22:47

    Эй, россияне!я сейчас нахожусь в Киеве, я не пойму зачем вы города с мирными обстреливаете когда заседания верховной рады проходят если я не ошибаюсь в Раде. А вы говорили что власть в Украине нацистская? Вы что ебануtые? Передолбите этих всех тварей которые вам неугодны у власти, зачем людей губить?

    user avatar Гость

    17 января 2023, 21:49

    Ты самое главное уясни, что война идёт с 14 года, а с чего началась буча в 14 году ты тоже знаешь. Может были шансы к 2022 году договориться!? Тем более зеля перед выборами обещал закончить войну! Или всё-таки это кровопролитие кому-то надо было.. Кто-то спровоцировал, а кто-то ответил-это нормальная практика! Мне всегда в драке доказывали: виноват не тот кто ударил, а тот кто спровоцировал!

    user avatar Цирк

    17 января 2023, 20:25

    Ванька теперь цирковая лошадь. Куда привезут, там и гонит

    user avatar Гость

    17 января 2023, 20:07

    Добавлю для рашисткой сволоты ниже - в 2003 году кто делал пробу захвата с территории сасии, припомни.

    user avatar Гость

    17 января 2023, 20:05

    Сволоте ниже 20:01 в 14 году сволочная педерация захватила крым и по признаниям полковника фсб гиркина, захватили часть донбасса, о чем и кому ты сволочь блеешь? Мы же не расияне а люди, срать можешь сволочам расиянам но не нам.

    user avatar Гость

    17 января 2023, 20:01

    19.38 Кто тебя захватывал? Ты в 14 году сам объявил войну, а сейчас получаешь ответ! До скакался!

    user avatar Гость

    17 января 2023, 19:38

    Сволоте ниже 18:41 захватывать ненадо было, сволочь пиши правильно.

    user avatar Мелитополец

    17 января 2023, 19:37

    Дайте Ванюше бабок на восстановление города, довольны будут все. Как пример, построит очередной мост на Ханду, отлистает бабок зарубежным спонсорам, руководству, свои % заберет и через неделю мост сам рухнет, без партизан.

    user avatar Гость

    17 января 2023, 19:37

    Ублюдству гостье ниже 18:17 мы же не срасияне, ты что несешь, ублюдочное? По себе не суди о других.

    user avatar Гость

    17 января 2023, 18:41

    Жопу как рвёт, отдавать не надо было.

    user avatar Гость

    17 января 2023, 18:23

    Иван закинулся))) И понесло коня)))

    user avatar Гостья

    17 января 2023, 18:17

    А чего не сказать в Давосе прямо: освободите половину Мелитополя, чтобы другую половину посадить, убить, повесить, порезать, выселить и как мечтает мэр, отжать их собственность.... Это же не так будет страшно, больно, ужасно. Ему все можно... Он Властитель Мира...

    user avatar Гость

    17 января 2023, 18:11

    Для начала, дебилы свидомые, научитесь граммотно писать, а мы подумаем о ваших пленных полудурках

    user avatar Гость

    17 января 2023, 18:02

    Ваня конь кури дальше. Мелитополь это РОССИЯ

    user avatar Гость

    17 января 2023, 18:01

    Иван тебе не стыдно с таким заявлением выступать? Щас они посохом ударят и всех освободят)

    user avatar Гость

    17 января 2023, 17:55

    Ооой, что сейчас будет. Трудно представить когда местое вульгарное быдло гадящее тут за раисиию, выйдя из каматоза после очередного запоя, увидит эту новость… Пукан рванет.

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.