UA RU

Стрічка новин

Вчора, 20:31

У Броварах голова РДА влаштував п'яну ДТП з постраждалими

Вчора, 20:29

Два роки незламності. Життя ТДАТУ під час повномасштабної війни (фото)

Вчора, 20:03

У Польщі зробили нову заяву щодо військовозобов'язаних українців: подробиці скандалу

Вчора, 19:50

У Мелітополі на стоянці замінували авто - у місті проводять облави та обшуки

Вчора, 19:40

Сварка водіїв у Києві закінчилась стріляниною

Вчора, 19:28

Наскільки небезпечні червоні та коричневі плямки в курячому яйці: багато хто про це не знає

Вчора, 19:27

Дезінформація та вкиди: Іван Федоров розповів про те, хто розпускає чутки про здачу Запоріжжя (відео)

Вчора, 19:19

У Мелітополі окупанти оприлюднили графік руху автобусів на Новий цвинтар у поминальні дні (фото)

Вчора, 19:18

В СБУ зробили заяву про погрози білоруського КДБ ударом по лікарнях Києва

Вчора, 18:45

"Немає законних підстав" - у Мелітополі окупанти почали виселяти квартирантів із "безгосподарного" житла

Вчора, 18:40

У Польщі в українця вкрали 400 тисяч євро готівкою

Вчора, 18:37

На Запорізькій АЕС великий кадровий дефіцит професійних фахівців – Петро Котін

Вчора, 18:20

Уряд визначився з тарифом на електрику

Вчора, 18:08

США дозволили Україні бити ATACMS по Криму - ЗМІ

Вчора, 18:00

РФ атакувала Суми та область: є "прильоти" і загиблі

Вчора, 17:52

Незабаром полетять на Мелітопольський напрямок - далекобійні ракети від США вже в Україні (мапа)

Вчора, 17:52

Блінкен після зустрічі з Сі Цзіньпіном пригрозив Китаю новими санкціями через допомогу РФ

Вчора, 17:32

Запорізькі поліцейські вшанували пам'ять ліквідаторів наслідків Чорнобильської трагедії (фото)

Вчора, 17:30

В Києві терміново евакуюють дві лікарні: одна з них дитяча

Вчора, 17:10

ГУР знищило у Москві гелікоптер Ка-32, який належав Міноборони Росії (відео)

Вчора, 17:03

"Підете воювати за Росію?" - про що з мелітопольцями говорять ФСБшники на фільтрації у Шереметьєво (фото)

Вчора, 16:50

ДПСУ затримала "мандрівників" в гідрокостюмах, які нелегально повертались до України

Вчора, 16:32

Євросоюз обійшов США за фінансовою допомогою Україні

Вчора, 16:23

Морський порт в Бердянську загарбники перетворюють на військово-морську базу

Вчора, 16:12

Окупанти внесли мешканця Мелітополя до списку екстремістів - хлопцеві загрожує великий термін за давню публікацію у соцмережі (фото)
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    27

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    18 января 2023, 21:15

    Для дэбилоида престарелого афина 21.02. В твоё старое очко осиновый кол я вставлю без усилий ( это дядя добрый пишет) , если помнишь такого , сцуко девственник престарелый))). Бошки русакам отбиваю с одной пиздюлины))) с тобой врятли встречусь ( не доживешь) ,а хочеш встречи,я сейчас в Украинском Харькове, тут тебя и встречу , ну и закопаю , что бы собаки не жрали))) падаль рюцькую.

    user avatar луганчанка

    18 января 2023, 21:02

    Да эти нацики только хрюкать могут в ответ. Ну и правду точно крыть нечем. **//** Со мной даже бывшие тренеры(кроме одного, который остался работать в Петровке (была Петропавловка при Украине)) и замдиректора ЛОСДЮШОР не хотят говорить, мотивируя, что меня им не переспорить. Хотя сами живут в параллельной реальности! **//** Я последний раз была в Мелитополе в начале января прошлого года, а осиновый кол при личной встрече тебе вставлю легко.**//*** Только фашисты могут быть против прорыва блокады Ленинграда! Только пощадили немцев, а за 18 млн убитых не на фронте (из них же не менее 6 млн украинцы! Не бандеровцы-фашисты , а нормальные!) СССР имел полное моральное право стереть Германию с лица Земли.

    user avatar Гость

    18 января 2023, 20:36

    Плохо, что Геращенко с ними не было. Этот очкатый мудак уже порядком надоел.

    user avatar Гость

    18 января 2023, 20:14

    Ну ответьте уже нормально кто-нибудь этой Афине. Без матов и оскорблений. Мне не важно кто она на самом деле, мне просто интересно ее читать.

    user avatar Гость

    18 января 2023, 19:49

    Мелитопольцы, да выловите вы этого старого совкодрочера (афина) вставьте ему в зад осиновый кол, да поглубже, что бы ересь всякую не писал))).

    user avatar Гость

    18 января 2023, 19:37

    Для лугандонки - иди на х@й))))) подстилка ботоксного)))

    user avatar Луганчанка

    18 января 2023, 18:54

    С 80-летием прорыва блокады Ленинграда! ***//*** Так на Украине за последние 30 лет поголовье свиней упало в 4 раза, сальных почти в 10 раз. САЛО УРОНИЛИ! Большинство сала на Украине в 2021 было из России и Польши. Слава русскому и польскому салу!

    user avatar Гость

    18 января 2023, 18:34

    Сегодня большое свято.У Бандеры крупное пополнение.К нему на усиление пришли руководители МВД.Слава салу!!!!

    user avatar Гость

    18 января 2023, 18:01

    Для орка ниже:.. Лидия жопу своему ботоксному п@дору,,, саманка тебя точно уронила)))))))))

    user avatar Гость

    18 января 2023, 17:28

    Все орка прокляты!!!!

    user avatar Гвоздь

    18 января 2023, 17:11

    мер без города и страны. ха-ха

    user avatar Гость

    18 января 2023, 16:41

    Для 13:18!Коняшка не летает! Он перемещается своим ходом! Скачет! Скакун мелитопольский! Порода такая!

    user avatar Серьога

    18 января 2023, 16:06

    Що говнокацапчики, пуканчики рве, та то нічого, не довго терпіти вам ці пекельні борошна)) Педріна, можеш не надриватися про найкращі позиції, тебе виїбуть в такій позиції, що ти і не знала, що так можна

    user avatar Луганчанка

    18 января 2023, 15:56

    Эй, Украинец! А чего же Украина, получив самые лучшие в мировой истории новообразованного государства стартовые позиции, так всё пропила? Т.н. "ленивые, любящие украсть и нагадить рашисты-алкаши" настроили тут города, дороги, порты, развили промышленность и сельское хозяйство. А пришедшие на их место укроаборигены всё просрали. **//** А ещё сравнить изменения за 2014-2022 гг в Крыму и Запорожской области - о таком в Запорожской области и не мечтали. ***Да и сейчас скоро начнут строить трассу из Крыма до Дона, типа Тавриды. А ведь про расширение дороги Запорожье - Мелитополь я писала ещё в 2021.

    user avatar Гость

    18 января 2023, 15:51

    Для долбоворошиволоградки-Афины:.. или на х@й тварына)))).. животное)))))… как говорят … баба-мужик))))

    user avatar Украинец

    18 января 2023, 15:31

    Рашистская мраZь вылупилась еще в 1917 . Харктер и черты - алкашня ,ленивое ,любит украсть и нагадить . Побольше нахапать и превратить в мусорник.Zavидует соседям и считает соседское своим.

    user avatar Ворошиловградка

    18 января 2023, 14:41

    С 80-летием прорыва блокады Ленинграда! Всех!

    user avatar Гость

    18 января 2023, 14:07

    Ванятка Сирожы сын кизяка перекурил

    user avatar Доктор Борменталь

    18 января 2023, 13:35

    Простите,мелитопольцы,мне не удалось из лошади сделать человека,животное вышло из под контроля.Нужно усыпить,пока бед не натворил

    user avatar Мелитополец

    18 января 2023, 13:18

    Жаль,что на борту не было коняшечки

    user avatar Гость

    18 января 2023, 13:11

    Дiйсно Сирожа,а чому во так радiэте коли по нас прильоти по мирному населенню: Донецьк,Мелiтополь,Марiуполь и т.д. Ви аж скачете вiд радощiв, бавовну якусь пригадуэте, усiх обiцяэте вирiзати,повiсити. Ви настоящi фашисти., але Вiра, та Правда все поставить по своих мiсцях. Перемога буде за нами.

    user avatar Гость

    18 января 2023, 12:36

    а шо такое серь ога, а., полупокер чубатый 12:27?))

    user avatar Серьога

    18 января 2023, 12:27

    Закрийте пащі пси кацапська, будете гавкать, коли на ваш дітсадок щось звалиться

    user avatar Гость

    18 января 2023, 12:15

    А ведь ниже одна мразь нагадила, посмотрите на время между высерами, пыталась стиль сменить правда.

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.