UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 20:43

Розстріл українських полонених в Авдіївці. Лубінець розкрив подробиці

Сьогодні, 20:14

Як Росія уникла банкрутства після 2 років війни в Україні: Business Insider назвало 5 причин

Сьогодні, 20:00

Вибори в Україні під час війни: Кулеба пояснив позицію країн Заходу

Сьогодні, 19:36

Коханка Путіна порозважала росіян українським треком гурту "Бумбокс": реакція фронтмена Хливнюка

Сьогодні, 19:28

У Мелітополі російський пропагандист імітував ворожий обстріл (відео)

Сьогодні, 19:20

Сьогодні на Алеї героїв у Запоріжжі встановили ще 20 призм із портретами та біографіями загиблих військових

Сьогодні, 19:07

Українські дрони матимуть ШІ. Україна підписала меморандум з німецькою компанією

Сьогодні, 18:45

Епопея з тілом Навального закінчилася: що відомо про похорон

Сьогодні, 18:34

Гарантії безпеки на 10 років. Що Канада та Італія пообіцяли в угодах з Україною

Сьогодні, 18:24

У Мелітополі в скріпну дату "захисник" до смерті побив своїх батьків

Сьогодні, 18:20

У Запоріжжі хочуть закупити дорожні знаки на суму в майже півтора млн. гривень

Сьогодні, 17:54

У Польщі активісти висипали купу гною під будинком російського посла у Варшаві

Сьогодні, 17:33

Зеленський нагородив захисників аеропорту Антонов

Сьогодні, 17:30

Декоративні моськи - окупанти в Мелітополі взялися за рекламу "добровольців" (відео)

Сьогодні, 17:30

На Запорізькому напрямку окупанти зазнали втрат в техніці

Сьогодні, 17:21

Держдеп США отримав інформацію, що Росія місяцями отримує від КНДР контейнери з боєприпасами

Сьогодні, 16:59

Лубінець попередив про нову шахрайську схему щодо "обміну полонених" – подробиці

Сьогодні, 16:27

Запорізька область отримає додаткові виплати на відновлення будинків від уряду

Сьогодні, 16:27

Скасування виплати допомоги змушує переселенців із Мелітополя до повернення в окупацію - Лубінець

Сьогодні, 16:03

У збитому російському літаку А-50 загинув увесь екіпаж

Сьогодні, 15:31

Буданов розповів, як в ГУР дізнались про підготовку росіян до нападу 24 лютого 2022 року

Сьогодні, 15:26

Запоріжець незаконно приєднав трубу до газопроводу, щоб споживати газ

Сьогодні, 15:26

Два поліцаї в Мелітопольському районі працювали на окупантів і отримали реальні терміни

Сьогодні, 14:30

Кардіологи назвали єдину річ, яка насправді зменшує накопичення бляшок в артеріях

Сьогодні, 14:29

Мелітопольцям розповіли, як не стати цирковими песиками в передвиборчому шапіто окупантів
Всі новини

Опитування

Якщо буде амністія для колаборантів, кого ви готові пробачити?

  • вчителів
  • лікарів
  • працівників соціальних установ
  • керівників місцевих комунальних установ
  • керівників місцевих підприємств, банків та організацій
  • підприємців
  • нікого
  • усіх
  • своя думка в коментарі

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    27

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    18 января 2023, 21:15

    Для дэбилоида престарелого афина 21.02. В твоё старое очко осиновый кол я вставлю без усилий ( это дядя добрый пишет) , если помнишь такого , сцуко девственник престарелый))). Бошки русакам отбиваю с одной пиздюлины))) с тобой врятли встречусь ( не доживешь) ,а хочеш встречи,я сейчас в Украинском Харькове, тут тебя и встречу , ну и закопаю , что бы собаки не жрали))) падаль рюцькую.

    user avatar луганчанка

    18 января 2023, 21:02

    Да эти нацики только хрюкать могут в ответ. Ну и правду точно крыть нечем. **//** Со мной даже бывшие тренеры(кроме одного, который остался работать в Петровке (была Петропавловка при Украине)) и замдиректора ЛОСДЮШОР не хотят говорить, мотивируя, что меня им не переспорить. Хотя сами живут в параллельной реальности! **//** Я последний раз была в Мелитополе в начале января прошлого года, а осиновый кол при личной встрече тебе вставлю легко.**//*** Только фашисты могут быть против прорыва блокады Ленинграда! Только пощадили немцев, а за 18 млн убитых не на фронте (из них же не менее 6 млн украинцы! Не бандеровцы-фашисты , а нормальные!) СССР имел полное моральное право стереть Германию с лица Земли.

    user avatar Гость

    18 января 2023, 20:36

    Плохо, что Геращенко с ними не было. Этот очкатый мудак уже порядком надоел.

    user avatar Гость

    18 января 2023, 20:14

    Ну ответьте уже нормально кто-нибудь этой Афине. Без матов и оскорблений. Мне не важно кто она на самом деле, мне просто интересно ее читать.

    user avatar Гость

    18 января 2023, 19:49

    Мелитопольцы, да выловите вы этого старого совкодрочера (афина) вставьте ему в зад осиновый кол, да поглубже, что бы ересь всякую не писал))).

    user avatar Гость

    18 января 2023, 19:37

    Для лугандонки - иди на х@й))))) подстилка ботоксного)))

    user avatar Луганчанка

    18 января 2023, 18:54

    С 80-летием прорыва блокады Ленинграда! ***//*** Так на Украине за последние 30 лет поголовье свиней упало в 4 раза, сальных почти в 10 раз. САЛО УРОНИЛИ! Большинство сала на Украине в 2021 было из России и Польши. Слава русскому и польскому салу!

    user avatar Гость

    18 января 2023, 18:34

    Сегодня большое свято.У Бандеры крупное пополнение.К нему на усиление пришли руководители МВД.Слава салу!!!!

    user avatar Гость

    18 января 2023, 18:01

    Для орка ниже:.. Лидия жопу своему ботоксному п@дору,,, саманка тебя точно уронила)))))))))

    user avatar Гость

    18 января 2023, 17:28

    Все орка прокляты!!!!

    user avatar Гвоздь

    18 января 2023, 17:11

    мер без города и страны. ха-ха

    user avatar Гость

    18 января 2023, 16:41

    Для 13:18!Коняшка не летает! Он перемещается своим ходом! Скачет! Скакун мелитопольский! Порода такая!

    user avatar Серьога

    18 января 2023, 16:06

    Що говнокацапчики, пуканчики рве, та то нічого, не довго терпіти вам ці пекельні борошна)) Педріна, можеш не надриватися про найкращі позиції, тебе виїбуть в такій позиції, що ти і не знала, що так можна

    user avatar Луганчанка

    18 января 2023, 15:56

    Эй, Украинец! А чего же Украина, получив самые лучшие в мировой истории новообразованного государства стартовые позиции, так всё пропила? Т.н. "ленивые, любящие украсть и нагадить рашисты-алкаши" настроили тут города, дороги, порты, развили промышленность и сельское хозяйство. А пришедшие на их место укроаборигены всё просрали. **//** А ещё сравнить изменения за 2014-2022 гг в Крыму и Запорожской области - о таком в Запорожской области и не мечтали. ***Да и сейчас скоро начнут строить трассу из Крыма до Дона, типа Тавриды. А ведь про расширение дороги Запорожье - Мелитополь я писала ещё в 2021.

    user avatar Гость

    18 января 2023, 15:51

    Для долбоворошиволоградки-Афины:.. или на х@й тварына)))).. животное)))))… как говорят … баба-мужик))))

    user avatar Украинец

    18 января 2023, 15:31

    Рашистская мраZь вылупилась еще в 1917 . Харктер и черты - алкашня ,ленивое ,любит украсть и нагадить . Побольше нахапать и превратить в мусорник.Zavидует соседям и считает соседское своим.

    user avatar Ворошиловградка

    18 января 2023, 14:41

    С 80-летием прорыва блокады Ленинграда! Всех!

    user avatar Гость

    18 января 2023, 14:07

    Ванятка Сирожы сын кизяка перекурил

    user avatar Доктор Борменталь

    18 января 2023, 13:35

    Простите,мелитопольцы,мне не удалось из лошади сделать человека,животное вышло из под контроля.Нужно усыпить,пока бед не натворил

    user avatar Мелитополец

    18 января 2023, 13:18

    Жаль,что на борту не было коняшечки

    user avatar Гость

    18 января 2023, 13:11

    Дiйсно Сирожа,а чому во так радiэте коли по нас прильоти по мирному населенню: Донецьк,Мелiтополь,Марiуполь и т.д. Ви аж скачете вiд радощiв, бавовну якусь пригадуэте, усiх обiцяэте вирiзати,повiсити. Ви настоящi фашисти., але Вiра, та Правда все поставить по своих мiсцях. Перемога буде за нами.

    user avatar Гость

    18 января 2023, 12:36

    а шо такое серь ога, а., полупокер чубатый 12:27?))

    user avatar Серьога

    18 января 2023, 12:27

    Закрийте пащі пси кацапська, будете гавкать, коли на ваш дітсадок щось звалиться

    user avatar Гость

    18 января 2023, 12:15

    А ведь ниже одна мразь нагадила, посмотрите на время между высерами, пыталась стиль сменить правда.

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.