![В Мелитополе пенсионеров заставят платить налоги на имущество – но преподносят это как благо](/images/news/2023/04/316873.jpg?1681399591)
Щойно пенсіонери в Мелітополі почали оформляти російську пенсію, окупанти одразу ж заявили їм про необхідність платити податок на нерухомість до казни рф.
У Мелітополі пенсіонери платитимуть податок на нерухоме майно по-русскі. З подробицями чергової вигадки рашистів місцевих жителів ознайомив гауляйтер Мелітопольського району Андрій Сігута.
Причому, почав він свою промову оптимістично: "Вы вправе не платить налог на имущество". І тут же пояснив, що платити за нього треба. Чистий Орвелл.
Отже, пенсіонер зобов'язаний заплатити за "однотипний" об'єкт нерухомості, що перебуває в його володінні - чи то житловий будинок, чи то гараж, чи то приміщення для творчої майстерні, чи то навіть недержавний музей. Мабуть, окупанти думають, що в окупації пенсіонерам якраз до музеїв.
А от якщо у володінні пенсіонера опиняться, не дай боже, два гаражі - або навіть машино-місця - за друге доведеться віддати енну суму податків. Або якщо на вас через обставини (наприклад, родичі під час війни з Мелітополя виїхали) записано дві "вбиті" кімнати в старому гуртожитку - за одну також доведеться розщедритися. І це не рахуючи комуналки, яку окупанти також вимагають оплачувати вчасно, лякаючи неприємними наслідками.
Окремо Сігута згадав "господарські споруди, кожна площею не більше 50 мг". Що це за міра площі така, "мг", гауляйтер не повідомив. Мабуть, за алкогольною звичкою квадратні метри з міліграмами переплутав.
Щоб добровільно стати претендентом на сплату чергового податку, пенсіонери мають добровільно звернутися до фейкової податкової Запорізької області. І надати туди повний список свого майна.
...Не виключено, що такий "перепис" окупанти запустили для того, щоб виявити додаткові "об'єкти" для мародерства. Якщо для свого збагачення рашисти не гребують навіть ритися в могилах, причому, обираючи поховання позаможніше, - то що вже казати про мелітопольських старих.
Пенсіонери для окупантів - взагалі якийсь "матеріал" для досліджень. Для початку їм припинили платити обіцяні самими ж "визволителями" десять тисяч рублів. Потім почалися затримки з виплатою пенсій. А пенсійний фонд узагалі чудить без баяна - скарги на його огидну роботу щодня поширюють навіть на телеграм-каналах пропагандистів.
Крім цього, люди похилого віку, яких вдалося "ощасливити" паспортом рф, перебувають "під ковпаком" фсб. Спецслужби росії за такими пильно стежать: щоб, значить, не користувалися своїм українським паспортом для отримання "благ" і виплат з української сторони. Зокрема, щоб володарі курячого аусвайса не отримували українських зарплат і пенсій. Яким чином таке стеження можна організувати, невідомо. Але знаючи тягу "визволителів" до різного роду перевірок і "спецоперацій", можна не сумніватися - гідний спосіб вони придумають.
При цьому, якщо враховувати нинішнє становище на фронті, пенсіонери, які змінили громадянство, можуть взагалі залишитися біля розбитого корита. Росіяни, відступаючи, жодних пенсій платити не будуть, а від українського громадянства люди вже відмовилися - відповідно, щоб знову стати пенсіонерами.