UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 09:29

Кокошники замінили на китайську гімнастику - окупанти в Мелітополі вигнали пенсіонерок із віялами в парк (фото)

Сьогодні, 09:19

Запорізький поліцейський взяв участь в світовому змаганню серед атлетів (фото)

Сьогодні, 09:09

Ще понад 1200 загарбників та 16 танків: Генштаб ЗСУ оновив дані про втрати РФ в Україні

Сьогодні, 08:48

У Кадирова гарем неповнолітніх наложниць: одна з них народила йому дитину у 15 років – ЗМІ

Сьогодні, 08:30

Позиційні бої та проблеми окупантів через мовний бар'єр: аналітики розповіли про ситуацію на Мелітопольському напрямку

Сьогодні, 08:30

Україну накриє антициклон Ziggi. Синоптик розповіла, яку погоду очікувати сьогодні

Сьогодні, 08:18

Путін готує наступників режиму з числа своїх родичів і дітей чиновників, - ISW

Сьогодні, 08:17

У Запоріжжі затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві знайомої

Сьогодні, 08:05

QR-код замість військового квитка. У Резерв+ запустили важливе оновлення

Сьогодні, 08:00

Перші мешканці окупованого Мелітополя почали отримувати від України сертифікати за зруйноване житло (фото, відео)

Сьогодні, 07:50

РосЗМІ використали МАГАТЕ, щоб звинуватити Україну в нібито обстрілах ЗАЕС, - ISW

Сьогодні, 07:39

В окупованому Криму пролунали вибухи - соцмережі

Сьогодні, 07:30

У Мелітополі син зрадника-збоченця переписує історію на догоду кремлівським господарям (фото)

Сьогодні, 07:20

Потужній пожежі в російському Азові передували вибухи - соцмережі

Сьогодні, 07:12

Окупанти готуються до нового наступу в Запорізькій області

Сьогодні, 07:00

Загубився Балицький - в окупованому Мелітополі народ обговорює раптове зникнення псевдогубернатора (фото)

Сьогодні, 07:00

У Києві госпіталізували 14 дітей з гострою кишковою інфекцією

Сьогодні, 06:41

РФ визнала, що Україна в лютому збила літак А-50

Сьогодні, 06:30

Чи продовжить Україна виплачувати простій вчителям в окупованому Мелітополі - офіційна відповідь Івана Федорова (відео)

Сьогодні, 06:20

Вдарили чимось важким по голові: на Львівщині напали на працівника ТЦК

Сьогодні, 06:10

Відключення світла в Запоріжжі сьогодні, 18 червня

Сьогодні, 06:06

На війні в Україні ліквідували російського екс-депутата від партії Путіна, - ЗМІ

Сьогодні, 06:00

Кулеба припустив, що до комюніке саміту миру по Україні приєднаються ще кілька країн

Сьогодні, 06:00

Масштаби крадіжки нерухомості в Мелітополі Балицьким привернули увагу Держдуми - що пропонують змінити (фото)

Вчора, 20:36

Японію сколихнула потенційно смертельна бактеріальна інфекція: що про неї відомо
Всі новини

Опитування

Друзі, а хто з вас після повномасштабного принципово перейшов з російської на українську мову спілкування?

  • Перейшла (ов) повністю на українську
  • Частково перейшов (ла) на українську
  • Розмовляю на суржику
  • Продовжую спілкуватись російською

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    31

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Прохожий

    16 мая 2023, 09:52

    Ну что, хохлы, подрочили на агитки СБУ? Марш дальше мыть полякам жопы и дохнуть в окопах за бабло Ахметки.

    user avatar Гость

    09 мая 2023, 18:11

    Мурлу ниже , кто ты там оно номер 1 или номер 2

    user avatar Гость

    09 мая 2023, 15:36

    Рузкому ниже свои фантазии, держи при себе.:)) дырявый:)

    user avatar Гость

    09 мая 2023, 14:45

    Теперь точно очко будет как у мерена

    user avatar Гость

    09 мая 2023, 14:20

    Кто о чем, а расеяне о унитазах и очке. Гамасятина уже не прикрытая со стороны пидарасян и их прихлебателей.

    user avatar Гость

    09 мая 2023, 14:19

    Пидарку ниже едь на родину мерседесов,очько будет как у него шильдик

    user avatar Гость

    09 мая 2023, 12:18

    Ублюдку ниж смкаким днем победы? Победы антигитлеровской каолиции? Совок начавший войну вместе с гитлером, причем тут к пааабеде?

    user avatar 56789098765

    09 мая 2023, 08:36

    Нахер вы вообще начали эту войну?

    user avatar Гость

    09 мая 2023, 08:09

    Свинособакам время подмываться - скоро будете встречать ВСУ

    user avatar Падиков

    09 мая 2023, 00:40

    Надоже. Думаю с утра взойдет это солнце о котором говорил Джохар.

    user avatar Гость

    09 мая 2023, 00:01

    Настоящие патриоты из польши пишут! Так что до фронта далеко им!))

    user avatar ублюдку 23:50

    08 мая 2023, 23:57

    Пид..р про фронт не ответил. Сысашься наверное? Или срёсшься?

    user avatar Гость

    08 мая 2023, 23:50

    Недоумок про Польшу не ответил, сколько Украинской земли захватили ляхи, говори? Сравним сколько земли захватили «братья» пидарасяне.

    user avatar ублюдку 23:43

    08 мая 2023, 23:48

    Чего не на фронте, пид..р сраный? Или такое дерьмо даже туда не берут?

    user avatar Гость

    08 мая 2023, 23:47

    Пидарасяну про Польшу, 9 лет пидарасян болванили что Польша вот вот захватит запад Украины, скажи ублюдок, рузкие не врут же? Не наврали вам ублюдкам?

    user avatar Гость

    08 мая 2023, 23:43

    Пидарасяне ниже 23:42 детский сад… по слабоумию видно что узкий.

    user avatar для ублюдка 23:37

    08 мая 2023, 23:42

    А тебе, свинья вонючая, и учиться не надо. У тебя это наследственное.

    user avatar Гость

    08 мая 2023, 23:37

    Недоумку ниже 23:24 без тебя разберемся что учить. А вот ты научился хрюкать? Учись, на расее пригодится:)

    user avatar Гость

    08 мая 2023, 23:24

    Хохлопид..ры не нервничайте, а лучше учите польский, скоро пригодиться, когда будете ихние унитазы вылизывать!

    user avatar Гость

    08 мая 2023, 23:21

    Мелик к новому году успеете? А то смотрю плохой пример берёте!))

    user avatar Гость

    08 мая 2023, 23:16

    Свынюке наташе - скоро это когда, снова за Киев за три дня? Мало того что ублюдочные так еще и тупорылые. Расия унижена, обосранна, а она блеет о пабяде сасии.

    user avatar Гость

    08 мая 2023, 23:07

    Ублюдочной наташе ниже 22:47 перестань принимать боярышник, парашу громит Украина, пидарасяне бегут из Украины.

    user avatar Гость

    08 мая 2023, 23:03

    Та что то второй год вторая армия мира все громит, Артёмовск девятый месяц берет. Беспилотники бомбят красную площадь , когда Киев мать городов русских возьмёте?

    user avatar Наташа

    08 мая 2023, 22:47

    Скорым разгромом Укрорейха и его развалинами, с несмолкаемым поросячьим визгом в свинарнике, буду вполне удовлетворена.

    user avatar Гость

    08 мая 2023, 22:10

    22.00 скоро)) год это дерьмо слушаем!))

    user avatar Гость

    08 мая 2023, 22:00

    21:49: как пришла так и уйдет, скоро

    user avatar Гость

    08 мая 2023, 21:52

    21.42 а чего сьебался? Тебя пытали? Или флаг головного мозга?

    user avatar Гость

    08 мая 2023, 21:42

    Мы вернёмся в свой родной город, а предатели поедут в ту страну о которой они мечтали, поедут поднимать с колен Россию матушку, вас там ждут

    user avatar Гость

    08 мая 2023, 20:45

    Кого и чего ждать? Нищеты, безработицы, массовый выезд на работу за границу (мыть унитазы, горничные и т.д.) и т.д - все это проходили. Так что никто тут вас не ждет.

    user avatar Гость

    08 мая 2023, 20:13

    Расеяне это сволочи, доказано расеянами.

    user avatar Гость

    08 мая 2023, 20:01

    Вот это высрал так высрал! Долго думал, дебил упоротый?

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.