UA RU

Стрічка новин

Вчора, 20:13

Зеленський зробив заяву щодо участі Росії в саміті миру

Вчора, 20:00

Чи правда, що кава з лимоном допомагає схуднути

Вчора, 19:47

На чорному ринку долар по 300-400 рублів, обмінники порожні: що чекає на мелітопольців у зв'язку з припиненням торгів доларом і євро

Вчора, 19:27

Воюючи за Україну, загинув мешканець Запорізької області

Вчора, 19:24

"Востаннє з ним був зв'язок 29 травня": у Харкові зник журналіст– що відомо

Вчора, 19:07

Здав окупантам чоловік: мешканку Мелітопольщини викрали за доносом і влаштували судилище

Вчора, 19:05

Вбивство дівчинки в Німеччині: батько повідомив, де поховають дитину

Вчора, 18:34

На підпитку, та ще й без прав - у Запоріжжі затримали водія внаслідок ДТП (фото)

Вчора, 18:24

Скільки коштує черешня в Росії і в Мелітополі, порівняно з цінами на плоди в Києві (фото)

Вчора, 18:20

Що не так із "мирним планом" Путіна: у РНБО пояснили

Вчора, 17:47

У NYT показали повний текст мирної угоди з РФ 2022 року, яка не відбулася

Вчора, 17:37

Київ накрила потужна злива: затоплено ТЦ, проспекти, на дорогах затори (відео)

Вчора, 17:37

ЗСУ повернуть Крим і Мелітополь: старець Нафанаїл побачив пророцтво, чим завершиться війна (відео)

Вчора, 17:17

УВАГА! Графік відключення світла сьогодні, 15 червня у Запоріжжі змінено

Вчора, 16:44

У Запоріжжі невідомі облили займистою рідиною автомобіль дружини адвоката і депутата (фото)

Вчора, 16:40

Біля Саратова вибухнуло підземне газосховище

Вчора, 16:37

У жителів окупованого Мелітополя зʼявилася можливість безоплатно евакуюватися – куди звертатися

Вчора, 16:13

Зеленський на Саміті миру заявив про день успіху

Вчора, 15:40

У Швейцарії арештували добровольця, який воював за Україну

Вчора, 15:37

У Мелітополі інтернет-провайдери "кидають" на гроші своїх абонентів (фото)

Вчора, 15:24

Україна допускає участь Росії в другому саміті миру, але без компромісів, - Єрмак

Вчора, 14:55

Захищаючи Україну загинув воїн із Запорізької області

Вчора, 14:37

Зеленський прокоментував пропозицію путіна "злити" "нові регіони", зокрема Мелітополь

Вчора, 14:30

ЗМІ дізналися, чому Німеччина завадила погодити 14-й пакет санкцій проти РФ

Вчора, 14:00

Смерть командира батальйону ОУН Коханівського: екснардеп розповів подробиці його загибелі та його останні слова
Всі новини

Опитування

Друзі, а хто з вас після повномасштабного принципово перейшов з російської на українську мову спілкування?

  • Перейшла (ов) повністю на українську
  • Частково перейшов (ла) на українську
  • Розмовляю на суржику
  • Продовжую спілкуватись російською

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    24

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    18 мая 2023, 11:51

    Разработка Стратегии - это очень важно для развития региона, специалисты с разных сфер учитывают все факторы для возможностей развития и работают над путями их осуществления! Это очень нужный и важный начальный этап в развития края после деокупации

    user avatar Гость

    18 мая 2023, 11:48

    Це такі гарні перспективи для нашого міста - товаришувати з розвинутими та сучасними містами Європи! Наша молодь дуже скоро відчує на собі всі можливості для майбутнього через обміни досвідом, навчання та методичну підтримку! І обов'язково з новими знаннями та вміннями відбудує наше місто!

    user avatar Гость

    18 мая 2023, 11:44

    После того, галяГорошек и Ебаля ращдерибанят весь город и повывощят остатки коммунальной техники, скорых машин и отжатых у людей авто, нам очень пригодится такая дружба и помощь от наших партнёров! Спасибо Ивану, что думает о будущем! Мы с надёжным человеком и мэром! Ждём освобождения и молимся за сохранность нашего города

    user avatar Гость

    17 мая 2023, 23:47

    20.25 як там Херсон? Процвитае? Ты нам тут лапшу не вешай!))

    user avatar Гість

    17 мая 2023, 21:45

    Вот и встретились два осло

    user avatar Гость

    17 мая 2023, 20:49

    Хохлопид..ры, сосите молча, не отвлекайтесь.

    user avatar Гость

    17 мая 2023, 20:44

    Когда в голове вата у оккупантов так и хочется поднести спичку. Мелитополь - Украина. Спасибо за сотрудничество!

    user avatar Гость

    17 мая 2023, 20:42

    срассеяне б

    user avatar петуху 20:24

    17 мая 2023, 20:36

    Значит ты, блевотина упоротая, признаешь, что ты пид..р, которого родили через жопу. Это уже хорошо, хотя я в этом и так не сомневался.

    user avatar Гость

    17 мая 2023, 20:33

    Ну что тут скажешь, у орковских рашиков последние издыхательные изливания. Мало вас в пакеты напихали. Готовьте еще. Не трогайте вы ни город, ни Ваню. Пожалуйста галябаля в вашем распоряжение. Пришли понимаешь ли на все готовое, только грабят и разрушают, на своих болотах пируйте в дырявых туалетах.

    user avatar Гость

    17 мая 2023, 20:25

    БУДЬ СИЛЬНЫМ МЕЛИТОПОЛЬ! Все лучшее только впереди, естественно без рашки, а с нашими руководителями горо

    user avatar Гость

    17 мая 2023, 20:24

    Ублюдочному ниже - откуда мне знать про ваню? Ваня тебя видимо перчил, тебе лучше знать, дует он или перчит сволочь вроде тебя…

    user avatar ублюдку 20:11

    17 мая 2023, 20:15

    Да ты же наследственный пид..р, которого родили через жопу. Ты ещё скажи, что чмЭр ванюша не наркоман.

    user avatar Гость

    17 мая 2023, 20:11

    Ублюдку ниже 18:51 у меня нет гомосятских наклонностей как у тебя. Не суди о других, по себе.

    user avatar ублюдку 16:35

    17 мая 2023, 18:51

    Пид..раса кусок, а у тебя с чмЭром ванюшей по любви или ты ему бабла должен?

    user avatar Гость

    17 мая 2023, 18:44

    Мелитополь, как и почти весь юг Украины, оставили из-за отсутствия возможности защиты на момент нападения. Об этом в своем интервью пояснил Залужный. И как по вашему мнению, один человек, даже мэр, может остановить колонны танков и бронетехники?

    user avatar Умора билять

    17 мая 2023, 18:26

    Для 17:03 и 17:06. Про Мелитополь реально знают, и не только у эуропи, что здесь был мэр - наркоман, который белоснежка. И что Мелитополь сдали в первые дни войны, под руководством ивана - наркомана.

    user avatar Гость

    17 мая 2023, 17:06

    Про Мелитополь уже вся Европа знает благодаря нашему мэру, он везде говорит о Украине и нашем городе в оом числе. Как хорошо, что у нашего города столько друзей будет, верим что с их помощью под руководством Ивана наш город будет ещё краше!!

    user avatar Гость

    17 мая 2023, 17:03

    Федоров - красава!

    user avatar Гость

    17 мая 2023, 16:35

    Так, два быдла ниже серануло, еще будут быдланы? Или всего два ватных недоумка тут гадит?

    user avatar Гость

    17 мая 2023, 15:20

    чмЭр ванюша, кому война, кому мать родна! Путешествует по гейропе, бабло прокатывает! Что ты, чучело, там решаешь? Как свою жопу пристоить? Ты, сука, никто, и звать тебя никак, министр без портфеля, не тебе, выкидыш крысы, с кем то о чём то договариваться!

    user avatar Гость

    17 мая 2023, 14:20

    Смотрю у шараварника 13;34 истерика по этому поводу. бууу-га-га-гааа

    user avatar Гость

    17 мая 2023, 14:17

    Вот и нашел в прекрасной Европе Ваня себе пару! Хорошо смотритесь!

    user avatar Гость

    17 мая 2023, 13:34

    Ваня просто не жалеет ватную сволочь, гадящую тут в коментах:) Ватного недоумка просто разрывает на части как от передозировки пургена.

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.