UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 20:31

Різка зміна правил вступу на аспірантуру: що потрібно знати чоловікам призовного віку

Сьогодні, 20:00

На фронті загинув відомий хореограф, який славився співпрацею з Іриною Білик

Сьогодні, 19:47

Пожежа в НДІ під Москвою: загинуло вісім осіб

Сьогодні, 19:37

Немає іншого виходу, як повернути окупований Мелітополь, - Буданов

Сьогодні, 19:30

ЗСУ уразили центр дальнього космічного зв'язку РФ під Євпаторією, - Defense Express

Сьогодні, 19:12

ISW: Росіяни критикують свою владу за трагедію на пляжі в Севастополі

Сьогодні, 19:00

Відключення світла в Запоріжжі завтра, 25 червня

Сьогодні, 19:00

На Буковині чоловік намагався задушити представників ТЦК

Сьогодні, 18:40

Під Москвою горить оборонний НДІ

Сьогодні, 18:35

Під Мелітополем автомобіль вилетів у кювет - серйозно постраждав 70-річний чоловік (фото)

Сьогодні, 18:34

У Запорізькій області окупанти провалили курортний сезон

Сьогодні, 18:20

Перші пари одружилися в Дії онлайн

Сьогодні, 18:08

Мати Кадирова, Охлобистін та ФСБшники. Хто увійшов у 14-й санкційний список ЄС

Сьогодні, 18:00

Росіяни обстріляли Покровськ ракетами "Іскандер-М", є загиблі та поранені

Сьогодні, 17:52

Уряд Німеччини відкинув ідею депортації безробітних українців

Сьогодні, 17:37

Мешканка окупованого Мелітополя "пограбувала" магазин за допомогою купюри "Банку Приколів"

Сьогодні, 17:27

Командири РФ кидають своїх підлеглих у "ями" та морять голодом за найменші провини, - ЦНС

Сьогодні, 17:25

Слідчі повідомили про підозру колаборанту – керівнику освітнього закладу на ТОТ Запорізької області

Сьогодні, 17:12

Напад на храми та до 20 жертв. Що сталося в Дагестані і хто може стояти за атакою

Сьогодні, 16:50

В Україні цього тижня відзначатимуть День Конституції: чи буде додатковий вихідний

Сьогодні, 16:36

"Директорка" окупаційного навчального закладу Мелітопольщини отримала підозру (фото)

Сьогодні, 16:32

Кулеба на Раді ЄС закликав прискорити військові поставки: треба більше Patriot і SAMP/T

Сьогодні, 16:21

Запоріжжяобленерго пояснило, чому в Запоріжжі відключили декілька черг одночасно

Сьогодні, 16:09

Списки відрахованих студентів передаватимуть до ТЦК

Сьогодні, 15:50

З Білорусі до Росії перелетіли два російських літаки-розвідники, - "Гаюн"
Всі новини

Опитування

Яким Ви бачите своє майбутнє після деокупації Мелітополя?

  • Повернусь додому за будь-яких обставин
  • Дуже хочу повернутися додому, але ще точно не знаю
  • Повернусь після закінчення війни до України, але не в Мелітополь
  • Залишусь в країні, де зараз перебуваю
  • Не знаю, поки не думаю про це

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    18

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гости

    22 мая 2023, 18:09

    А чё не пишите,как 23.02.2022 ваш Ванька,минька и павленька в кафе сидели и уже все знали!!!!минька срочно свое предприятие на других переоформил..

    user avatar петуху 11:21

    22 мая 2023, 12:38

    Молодец, ванюша! Хорошо написал! Теперь пойди ширнись и успокойся, пид..раса кусок!

    user avatar Гость

    22 мая 2023, 11:21

    Крысы позорные здесь только вы, господа диванные комментаторы, которые кроме как под статьями РИА свой рот и открыть нигде не могут, ибо этот словесный понос бредовый никому слушать неохота! Иван в отличии от тех, которые уже сбежали с оккупированных территорий ввиду приближающегося контрнаступления, не успев оно начаться, был под оккупцией очень долго, выходил по 2 раза на день на связь с мелитопольцами с города и организовывал выдачу продуктовых наборов всем нуждающимся, пока его не забрали в плен! После плена пребывание его в Мелитополе стало оприоре невозможным, поэтому писать свои умозаключения без присутствия этого самого ума, не стоит, это никому не интересно, кроме вас самих!!

    user avatar вован

    22 мая 2023, 10:20

    Это все бла бла бла......А коммуналка ... во сколько раз дороже станет ?

    user avatar Гости

    22 мая 2023, 07:06

    А Ватикан нам поможет?А инопланетяне с иллюминатами?

    user avatar Гость

    21 мая 2023, 23:36

    И Вам того же!

    user avatar Гость

    21 мая 2023, 21:53

    Доброй ночи товарищи!:-)

    user avatar Гость

    21 мая 2023, 21:51

    Конечно помогут, в благодарность о старой и былой памяти.

    user avatar Гость

    21 мая 2023, 21:30

    ага, смотрите и вам кацапы помогут. все, что они могут так это только боль, разруха, страх и нищета. Все было в достатке до 24.02.2022 и только кацапьё виновато во всем

    user avatar петуху 20:55

    21 мая 2023, 21:24

    Это ты, типа, напугать хотел, а по ходу сам обосрался.

    user avatar Хохол, тот который не благодарный

    21 мая 2023, 21:07

    Та чё как крыса сбежал, все выглядело что Ваня герой, в плену побывал, кацапы ему можно сказать помогли, @@*@@ бы его так узнали и прославили если бы не кацапье.

    user avatar Гость

    21 мая 2023, 20:55

    Недоумку ниже 20:39 ты думаешь идиотам оставшимся в городе которым наплевать на безопасность себя и своих близких будут медали раздавать?

    user avatar петуху 18:52

    21 мая 2023, 20:39

    Это не новость, а наркотический бред обдолбаного торчка, который с какого то х..йя продолжает считать себя мером города, с которого сбежал как крыса позорная.

    user avatar Гость

    21 мая 2023, 20:35

    Радужному ниже 19:18 хочешь что бы ваня воплотил твои мечты? Почему сам не сьездишь? Если ты украинец, имеешь паспорт с тризубом то без проблем можешь ездить по европе да и по миру, как человек. Сволочам с срасеяцким паспортом это недоступно.

    user avatar Егорка

    21 мая 2023, 19:18

    Надо было лошадке в Голландию ехать,за поставки наркоты договариваться да в гейараде тусонуться

    user avatar Гость

    21 мая 2023, 18:52

    чем сволоче ниже 17:36 не угодила новость?

    user avatar Гость

    21 мая 2023, 18:01

    Пишаємося нашим мером та віримо, що з допомогою наших друзів, яких стає дедалі більше, наш Мелітополь процвітатиме після деокупації!!!

    user avatar Гость

    21 мая 2023, 17:36

    Клоун сраный! Ты не родственник зеленского?

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.