UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 08:48

Європа зможе виробляти достатньо боєприпасів для себе та України, - Павел

Сьогодні, 08:30

Привласнювали виплати, а поранених добивали: на Мелітопольському напрямку зеки-рашисти організували злочинну схему (видео)

Сьогодні, 08:30

Вперше в Україні донорське серце везли за понад триста кілометрів

Сьогодні, 08:15

У Росії обвалилася шахта: під завалами є люди

Сьогодні, 08:10

За чотири місяці щонайменше 8 оборонців, що здались в полон в Запорізькій області, були розстріляні росіянами

Сьогодні, 08:10

Зі сльозами на очах приймали допомогу від Мелітополя жителі Оріхова, який армія рф розстрілює щодня (фото, відео)

Сьогодні, 08:00

Мільйони, 6 квартир та новий Lexus: ЗМІ дізналися про статки родини ексначальника ТЦК Самбора

Сьогодні, 07:45

Американський безпілотник аварійно приземлився у Польщі

Сьогодні, 07:30

У Мелітополі розлучена оспівує "русскій мір" і одягає своїх дітей у рашистську форму (фото)

Сьогодні, 07:30

Як Україні отримати перевагу над нескінченим потоком гарматного м'яса з РФ: Сирський назвав відповідь

Сьогодні, 07:15

Як допомогти Україні перемогти: естонський міністр заявив про 8 умов

Сьогодні, 07:10

Чиновника Запорізької міськради спіймали на хабарі за розміщення реклами

Сьогодні, 07:10

У Мелітополі людей на вибори заганяли "молодіжні загони" зрадників і колаборантів - хто вони (фото)

Сьогодні, 07:00

Ілля Євлаш став новим речником Повітряних сил: що про нього відомо

Сьогодні, 06:40

Роуз Генбері: хто вона така і чому їй приписують роман з чоловіком принцеси Уельської

Сьогодні, 06:30

Мелітополь на час проведення "виборів" став столицею заїжджих фріків - хто з них відвідував Медове місто (фото)

Сьогодні, 06:20

Чоловіки принесли додому знайдений дрон і почали його розбирати: Прокудін повідомив про смертельні наслідки

Сьогодні, 06:10

Запорізькі поліцейські затримали підозрюваного у вбивстві людини

Сьогодні, 06:06

Данія планує першою поставити F-16 до України вже цього літа: скільки винищувачів очікувати

Сьогодні, 06:00

Україна цього року вийде "на максимальне оборонне виробництво" – Зеленський

Сьогодні, 06:00

Як перевізники заробляють на мешканцях Мелітополя, які їдуть до рідних в росію та окупацію (фото)

Вчора, 20:36

Бельгія передасть Україні 300 броньовиків LMV і навчить екіпаж для кораблів, - ЗМІ

Вчора, 20:13

Уряд вніс до Ради законопроєкт про збільшення ДПСУ на 15 тисяч прикордонників

Вчора, 19:50

Путін заявив про створення "альтернативи" для Кримського мосту

Вчора, 19:38

Справу так званого "глави ЛНР" передали до суду
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    20

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar 1234

    02 июня 2023, 07:20

    И в этой ветке сами себе пишут...............

    user avatar Для чмОшника 12:10

    01 июня 2023, 17:31

    Смени пластинку, чмО. У одного фантазии хоть отбавляй, у другого совсем плохо с этим незамысловатым делом. К непризнанному детективу в гости сходи, может идейку новую подкинет, а то ты свои уже заездил, ей Богу

    user avatar Для непризнанного детектива 18:42 и 18:44

    01 июня 2023, 11:30

    ФАНТАЗЁР, ТЫ МЕНЯ НАЗЫЫВААААААЛА!!

    user avatar Для 18:44, 18:42

    01 июня 2023, 11:27

    Какие журналисты, привиделись тебе после прихода белки? Ты смотри, ещё и OBOZREVATEL приплел!)))) Скидывай ссылки на такие материалы, а то писать всякую дичь и я могу, фантазии хватит на многое!!! Так уже вы все достали со своими попытками осквернить Федорова... пустые слова, не больше!

    user avatar Гость

    31 мая 2023, 18:44

    Вторая сомнительная история связана с незаконной приватизацией объектов городской теплосети. Как сообщает OBOZREVATEL, теплоснабжающие объекты без конкурса передавались депутатской арендной комиссией частным фирмам заместителя городского головы Ивана Федорова.

    user avatar Гость

    31 мая 2023, 18:42

    Журналисты выяснили, что землю, на которой расположено здание, горсовет передал в аренду на 25 лет ООО «Добробут-СР». Среди его основателей — отец супруги нардепа и экс-мэра Мелитополя Сергея Минько, а также мать действующего городского головы Ивана Федорова.

    user avatar петуху 17:16

    31 мая 2023, 18:23

    уЁбок сраный, ты соси молча, не отвлекайся, а то в гейропу не пустят!

    user avatar Гость

    31 мая 2023, 17:16

    Гомо-озабоченному ватнику ниже - тогда только мацква тебе светит, там много гей клубов, помойся только, ибо питаясь на мусорке ты (подозреваю) выглядишь не презентабельно,. Активного тебе надо заинтересовать своей персоной.:)

    user avatar петуху 16:03

    31 мая 2023, 16:51

    ПидАр сраный, паспортом уССраины я давно задницу вытер, а советы свои оставь для себя и для ваньки фёдорова, такого же пидАраса вонючего как и ты!

    user avatar Гость

    31 мая 2023, 16:03

    Петушку ниже 12:46 у тебя не прикрытые желания имет активного педаля…:) Если у тебя есть украинский паспорт, может в голландию поехать или на мацкву, там пидерасии хватает, найдешь себе активного, альфа петушка.

    user avatar петуху 11:36

    31 мая 2023, 12:46

    А ты, пидАр вонючий, даже этого своим детям не оставишь, потому что у паССивных пидАрасов типа тебя и ваньки фёдорова детей вообще быть не может. И это радует!

    user avatar Гость

    31 мая 2023, 12:02

    не спасет это недвижеу сволоты

    user avatar Гость

    31 мая 2023, 11:57

    Мелитополь- город маленький, все про всех все знают, не удастся скрытся никому! Разве что успеют сбежать на калыму.... одна им дорога теперь по жизни!!! Предателей никто не любит, на россии в том числе!!! Скоро все это ощутят на собственной шкуре!!

    user avatar Гость

    31 мая 2023, 11:55

    Жалкие попытки колосков оставить награбленное своим поколениям, которые будут прокляты людьми, у которых отобрали все то, что они наживали десятками лет своим нелегким и упорные трудом! Неужели они думают, что законы кармы не работают и не боятся за своих детей и внуков? Людские слезы ещё им отольются немало....

    user avatar Для 10:40

    31 мая 2023, 11:36

    Ты бы за своей никчемной жизнью следил, а не считал наследников у мужиков, до уровня которых тебе дальше, чем до москвы раком! Ты чего своим отпрыскам в завещание оставишь? Память про папу дебила и убогое детство? И халупку, которая от бабушки осталась?

    user avatar Гость

    31 мая 2023, 10:40

    Не знаю как насчёт имущества, но завещание ваньке-пидАру писать пора! Хотя у этого выродка даже наследников нет! Да и откуда им взятся? Разве что через жопу!

    user avatar Валентина Сергеевна

    31 мая 2023, 09:48

    У русских фашистов последние мозги высохли. После деоккупации им имущество не понадобится. Галину Данильченко с Ебалицким точно грохнут. Ждем ВСУ и верим в скорейшую Победу над русскими фашистами.

    user avatar Для user avatarГость31 мая 2023, 09:24

    31 мая 2023, 09:46

    Маленький ты мой, а кто тебе сказал что VIP коробочки-буратинки и их родственники не приезжают в Украину? Или ты действительно не понимаешь что у них недвига только на оккупированной территории? Они в других странах оформляют доверенности и вперёд. Это же только для дурилок картонных вялый тюльпан на 9е мая, а все те кто развешивал лапшу соломку уже давно пытаются подстелить.

    user avatar Гость

    31 мая 2023, 09:24

    а как можно переписать имущество если на оккупированной территории реестры закрыты??

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.