UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 16:09

Москва взяла під контроль усі угруповання найманців на фронті, - британська розвідка

Сьогодні, 15:50

Ремонтують активніше. Сума коштів, яку українці витратили на ремонт пошкодженого житла, зросла на 50%

Сьогодні, 15:35

Данія першою з країн НАТО інвестуватиме у виробництво зброї в Україні

Сьогодні, 15:31

У Росії долар продають по 200 рублів - що відбувається з курсом у Мелітополі

Сьогодні, 15:20

Колаборанта з Енергодара засуджено до 12 років ув'язнення за співпрацю з окупантами

Сьогодні, 15:11

В Київській області вже третю добу гасять пожежу на підприємстві через атаку РФ

Сьогодні, 14:50

G7 посилить заходи проти російського нафтового флоту, енергетики та металів, - Bloomberg

Сьогодні, 14:34

Умовчали про головне: у Мелітополі окупанти визнали загибель трьох цивільних у страшній ДТП

Сьогодні, 14:28

В Міноборони відповіли, чи роздають повістки в рекрутингових центрах

Сьогодні, 14:20

Стала відома причина знеструмлення частини Запоріжжя та якими ракетами було нанесено удари

Сьогодні, 14:10

У Шебекіно вибухнули снаряди від "Сонцепека", ліквідовані окупанти

Сьогодні, 13:52

Росія заявляє про нібито "знищення" українських літаків. Повітряні сили відреагували

Сьогодні, 13:32

Лукашенко таємно передав Азербайджану зброю перед війною з Вірменією, - Politico

Сьогодні, 13:31

Путін із нафарбованими бровами назвав умови припинення війни та зробив заяву про долю Мелітополя (фото)

Сьогодні, 13:07

Навчання за графіком чи тотальний відпочинок: психолог про те, яким має бути дозвілля дітей влітку

Сьогодні, 13:05

У Запоріжжі змінились графіки відключення електроенергії на 14 червня

Сьогодні, 12:50

Кім Чен Ин відправив до Росії 5 млн снарядів, Путін попросить ще, - Сеул

Сьогодні, 12:33

Мобілізація в Україні: яким компаніям можуть відмовити у бронюванні працівників

Сьогодні, 12:30

Мешканець Мелітополя жорстоко розправився з дружиною

Сьогодні, 12:21

У Запоріжжі поліцейські затримали наркозбутницю із «товаром» на суму понад 900 000 грн

Сьогодні, 12:10

Китай підбурює країни прийняти його "мирний план" щодо України - ISW

Сьогодні, 11:50

Оренда зростає в ціні: де в Україні найдорожче житло

Сьогодні, 11:31

Залишилось лише 2 дні: як мелітопольцям за кордоном стати на військовий облік

Сьогодні, 11:30

Хусити атакували український корабель "вербена" в Аденській затоці: що відомо

Сьогодні, 11:14

Чи є у Запоріжжі «елітки», яким ніколи не вимикають світло – коментар обленерго (відео)
Всі новини

Опитування

Друзі, а хто з вас після повномасштабного принципово перейшов з російської на українську мову спілкування?

  • Перейшла (ов) повністю на українську
  • Частково перейшов (ла) на українську
  • Розмовляю на суржику
  • Продовжую спілкуватись російською

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    13

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Для чмОшника 20:45

    05 июня 2023, 11:55

    Правильно и делают, что удаляют твои комментарии, это и комментариями назвать сложно- набор тупых предложений, состоявшихся из одних матерных слов!! Или на заборе пиши свои изречения зэковские!

    user avatar Для 16:17

    04 июня 2023, 18:41

    По себе судишь, чмО?

    user avatar Гость

    04 июня 2023, 11:59

    Как уже тошнит от этих высказываний гопников, читать противно! Заняться людям нечем? У успешных и занятых своими делами и жизнью людей, нет времени на то, что писать эту дичь под постами... какие-то дегенераты повылазили, ей Богу!

    user avatar Гость

    04 июня 2023, 11:56

    Благодарны Ивану, что всегда думает про наш Мелитополь! Не сомневаемся, что команда под его руководством сможет вернуть город к жизни и процветанию после деокупации!

    user avatar Гость

    04 июня 2023, 11:55

    Обязательно восстановим наш любимый город! Мелитополь - Украина! И люди там будут жить адекватные, готовые работать во благо для своей семьи и своей страны! А все это быдло, которое выражается на манер зэковцев, пусть едут домой на родину- соСсиюшку мать! Нет им места на Украине! Пусть там изливают свое гнилое нутро!

    user avatar Гость

    03 июня 2023, 20:38

    Да приедет, не сомневайтесь. И все вернутся. А медобслуживание понадобится кацапне - патологоанатом и это в лучшем варианте

    user avatar Гость

    03 июня 2023, 20:18

    Главное что эта мразь пишушая ниже, не затихла при освобождении города…

    user avatar Підарку башилову від сучкі жучкі

    03 июня 2023, 16:58

    СерГєй, я з тобою повністю згодна! І тебе, і мене, і мою подругу єлєсіну, і лєонова, і шапуріху на шампур натягнуть, і москальову, і мальцеву, і молодиченок підмолодять, і федорових, і топалову, і вєльчеву і багатьх інших. А що буде з єбланицьким, галькою дебільченко і іншими посадовцями, то уявити моя бурхлива фантазія не може, їм таких інтегралів, синусоїд, косинусоїд напихають, що я буду в захваті від математичних сил наших збройних сил України. І не тільки про червону калину заспіваю, а й ще чорнобривці, ото згинемо ми, вороженьки, як роса на сонці!

    user avatar Башилов планета турбин

    03 июня 2023, 16:37

    Сучке жучке небольшое письмо под кого бы ты ###@@ не ложилась и на каком бы ты мове не спивала бы песни всё равно тебя будет трахать русня ещё очень долго. И когда зайдут наши они точно так же тебя будут трахать впрочем как и меня Так что мы с тобой одна пара и ждём освобождения Мелитополя Мелитополь только Украина

    user avatar Сумасшедший

    03 июня 2023, 16:22

    Иван, Вам абы вернутся. нет никаких гарантий. Советую вам бульдозеристов и грейдеристов подыскать для города. Тяжёлую гусеничную технику по типу строительной брать. Самосвалы в том числе. Зачем что-то менять, у вас ведь и деньги в достатке и почет. Вы подумайте прежде. Дети ведь маленькие у людей.

    user avatar сучка жучка із 25 школи

    03 июня 2023, 15:58

    так, починаю розмовляти українською мовою! Мене не приваблює перспектива валити на болота, я хочу залишитись у своєму Українському Мелітополі. Мені, гидоті падлючій, не вперше перевзуватися, до війни я співала українських пісень, ходила у вишиванці. Прийшла русня - я одягнула пілотку, лягла під справжнього руSSького бурята, потім під чеченця. А тепер мені що, валити з міста??? Ні, я хочу бути справжньою україночкою, "Ой, у лузі червона калина...". Але це не точно, я, як теорема, мене треба доказати, я - як Х та Y, мене треба знайти. Але я вам підкажу: там, де побачите уєбанів, шукайте мене з підбитою кукухою, бо я об косяк йобнулася )))

    user avatar Гость

    03 июня 2023, 15:57

    Если будут платить 2500 евриков и работка как в Европе...тогда базара ноль...если уборщица будет получать 1000 долларов ..гавно вопрос...а так... Ебашьте сами господа сами

    user avatar Гость

    03 июня 2023, 15:36

    Ваня в г. Мелитополь не нужно не кого искать!!! В городе Мелитополь полно Мелитопольцев.

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.