![Запорожская полиция разоблачила мошенника, который обманывал военных](/images/news/2023/07/323846.jpg?1688402245)
Аферист заволодів понад мільйоном гривень, пропонуючи "послуги" з прискорення отримання посвідчення учасника бойових дій, військовим у Запоріжжі
Про це повідомляє Кіберполіція. Співробітники кіберполіції Запорізької області встановили особу афериста, чиїми жертвами стали 15 військовослужбовців. Зловмисник надавав реквізити банківських карток, на які просив надіслати кошти для "прискорення" отримання посвідчення учасника бойових дій. Загалом зловмиснику перерахували понад мільйон гривень.
Шахраєм виявився 30-річний житель Хмельницького. Відкрито кримінальне провадження за ч.5 ст.190 (шахрайство) ККУ.