![Раненый боец из Мелитополя нуждается в поддержке украинцев (фото)](/images/news/2023/07/324219.jpg?1688803091)
Мелітополець, який, не шкодуючи власного здоров'я, захищав Україну від російських загарбників, став учасником проєкту "Лікарі для героїв", що його реалізує благодійний фонд "Східна зірка".
Євген Федотов 1995 року народження народився і жив у Мелітополі. Здобувши середню технічну освіту, він влаштувався працювати електрозварювальником у рідному місті, а згодом вирішив спробувати себе в цій галузі за кордоном. Планував після повернення додому здобути вищу освіту, але повномасштабна війна зруйнувала плани.
Приєднатися до лав ЗСУ та захищати Україну було свідомим рішенням, бо, як каже Євген: "У кожного з нас є мрії, плани на життя і право жити вільно, а, сидячи десь закордоном під час війни, цього не отримати".
5 лютого 2023 року поблизу населеного пункту Красна гора на Донеччині (між Соледаром і Бахмутом) після нічної роботи сапером, через активізацію ворога, Євген пішов на підкріплення піхоти. Буквально за 20 хвилин по позиції наших захисників був приліт.
Мелітопольський боєць отримав серйозні вогнепальні поранення: вибухова травма, акубаротравма, осколкове сліпе поранення м'яких тканин обличчя з багатоосколковим переломом нижньої щелепи ліворуч із переломами коронок 6 зубів.
На даному етапі герой уже переніс шість операцій. Наразі Євген має загострення хронічного посттравматичного остеомієліту тіла нижньої щелепи зліва, посттравматичний дефект м'яких тканин лівої привушно-жувальної та защелепної ділянок, рубцеві контрактури жувальних м'язів зліва, втрату жувальної активності на 70%, активне відкривання рота обмежене до 1 см.
У рамках проєкту фахівці планують змоделювати та виготовити індивідуалізований пацієнтспецифічний імплантат нижньої щелепи (у комплекті з гвинтами для кріплення, хірургічними шаблонами).
Необхідна для лікування сума: 87 020,00 гривень. Підтримати мелітопольського воїна, який отримав поранення в боях за незалежність України.
Підтримати збір для Євгена можна відсканувавши QR-код або перейшовши за посиланням: https://likarigeroyam.com.ua/#donation-projects
або за реквізитами:
Моно-банку https://send.monobank.ua/jar/28qNv6LjtE
Ключ-картка 4246001030231363 для "Приватбанк"
PayPal: [email protected]
Призначення платежу: "Благодійний внесок".