Дама з ароматом алкоголю Катерина Уманець партійну кар'єру будує з розмахом. Ну, а прогалини в освіті намагається заповнити широтою душі. Ну, або навіть не намагається...
Днями Уманець буквально пішки прийшла на передову, щоб зустрітися з бійцями рашистського батальйону. Назбиравши від вояків компліментів і вдосталь нафотографувавшись у військовій формі, Катерина настільки надихнулася, що вирішила залучити до збору допомоги бійцям мелітопольців. Після поїздки Катерина на емоціях розмістила в мережі збір для вояків. Зрозуміти текст дано всім, але не кожному:
- Дорогі земляки, наші хлопці потребують і генераторів, і боргів. Тим паче, що війна сьогодні складається з "битви Дронів", - спробувала сформулювати потік свідомості Уманець, і попросила "приносити свою турботу" в офіс ЛДПР.
До посту про солдатів, які "потребують боргів" додається відеозвіт про отримання горезвісних генераторів бійцями батальйону "шторм z". І тут одразу все стає зрозумілим. За якихось сорок секунд ролика, вояки подякували особисто Уманець аж чотири рази. Це не рахуючи крупних планів з Катериною, прапора і автомобіля ЛДПР. Як ніяк вибори скоро, та й вояки, мабуть, самі себе в борги не заженуть...