![Вплоть до пожизненного: рашисты угрожают неугодным жителям Мелитополя тюрьмой (фото)](/images/news/2023/07/324252.jpg?1688823025)
Мелітопольщина захоплена ворогом ось уже майже півтора року, але серед жителів регіону все ще залишається чимало проукраїнськи налаштованих громадян.
Військові рф і представники окупаційної влади всі ці місяці ведуть безуспішну боротьбу з громадянами, яких вони самі прозвали "ждунами". Рашисти регулярно викрадають невинних мирних жителів і знімають з ними викривальні ролики. А місцеві партизани, які продовжують кошмарити російських фашистів, залишаються невловимими.
Але гауляйтери та їхні поплічники все ж намагаються тримати мелітопольців у страху і регулярно лякають їх новими покараннями. У своїх Телеграм-каналах окупанти вкотре нагадали про те, що на "ждунів" чекає реальний тюремний термін. Так, за публічну дискредитацію вс рф загрожує від трьох до п'яти років за ґратами. Мелітопольців, підозрюваних у шпигунстві, загарбники планують позбавляти волі на строк від 10 до 20 років. А ось за держзраду загрожує довічне ув'язнення.
Реакція мелітопольців не змусила себе довго чекати. У коментарях під постом жителі тимчасово окупованого міста вказують так званій владі на моменти, якими варто було б зайнятися замість полювання на злісних "ждунів".