![Предательство в крови - в Мелитополе и районе обнародовали имена нескольких семей предателей (фото)](/images/news/2023/07/324268.jpg?1688840007)
У Мелітополі кілька родин-зрадників уже сидять на валізах. Дехто навіть робив спробу виїхати закордон. Не випустили самі ж окупанти.
Редакція зробила добірку "іменитих" осередків «ватного» суспільства.
Яблуко від яблуні
З хлібом сіллю в Якимівці російський світ зустрічала сімейка Торопових. Батько Олександр до війни не приховував своєї "ватності" і все скаржився на "київський режим", який заважав йому носити на грудях колорадську стрічку. Щойно в Якимівці з'явилися російські окупанти, Торопов зустрів їх хлібосольно і одразу ж випросив посаду - став так званим "отаманом козачої дружини" при маріонетковій адміністрації смт Якимівка Запорізької обл-ті. До війни очолював дружину Патріот. Фактично Олександр отримав необмежену владу - бо прикриває російських мародерів і допомагає окупантам грабувати своїх же односельців.
І, якщо батько завжди мав проросійські настрої в голові, то, що трапилося з його донькою Віолетою, односельці досі зрозуміти не можуть. До війни навчалася на бюджеті в одному з українських медичних вишів. А після анексії селища окупантами, покинула навчання й повернулася додому. Нині займається організацією російських свят під триколорами.
Після удару по Чонгарських мостах багато колаборантів засобирали валізи. Розуміють, що час виїжджати. От тільки є проблема - глава сімейки "колобків" Олександр Торопов став фігурантом бази "Миротворець" і в Європу його навряд чи вже пустять.
Злодій у погонах
Ще одна сімейка зрадників - Балабіних із Кирилівки. Вони не раз уже фігурували в наших матеріалах. Колишній український поліцейський Юрій Балабін при окупантах очолив російський підрозділ поліції. Однак, буквально днями стало відомо, що росіяни вигнали з посади колаборанта.
З'ясовується, що начальник фейкової поліції, прикриваючись своїм посвідченням, відчув смак влади і став неприкрито грабувати бази відпочинку.
- Юра всю прибережну зону (бази відпочинку) обікрав! Приціл був на оргтехніку, меблі, - повідомили жителі Кирилівки в редакцію і не тільки. Мабуть після цього у Балабіних почалися неприємності.
Сина спортсмена з України до Москви випустили. А ось батькам у росію шлях заборонений. Числиться зрадник у рашистів в особливих списках, за якими його з окупації не випускають.
В Україні цей зрадник Батьківщини також на особливому рахунку у спецслужб. Таким чином щура загнали в кут.
До речі, тренер Олександра Балабіна, який втік до Росії, Андрій Щетінін теж вважає за краще проводити дозвілля з представниками окупаційної влади.
А потураємо йому в цьому дружина-зрадниця Юлія. Тренер обслуговує окупаційну владу, організовуючи спортивні змагання під триколором. А його дама серця Юлія влаштувалася у фейкову поліцію. І вже награбувала собі на будинок. Селяни кажуть, що жінка в активному пошуку нерухомості.
Зліва направо Олександр Балабін із тренером Андрієм Щетініним
Сестри-зрадниці
А це Тетяна Валентинівна Саєнко та її сестра Світлана Валентинівна Педченко (Калюжна).
Обидві з радістю зустрічали «русскій мір». До війни Тетяна працювала у сфері бухгалтерії на підприємстві, наближеному до влади. Відтоді кваліфікацію не змінювала - серед перших працевлаштувалася в російську реєстраційну структуру. Регулярно їздить до Криму на підвищення кваліфікації. Ба більше, намагається "перевзути в російські постоли" інших мелітопольців. Непокірних погрожує здати в комендатуру за любов до України.
Її сестра Тетяна, за свідченням мелітопольців, абсолютно добровільно брала участь у псевдо-референдумі, агітувала за росію особисто та поливала українську владу брудом. Усім розповідає, що росія тут назавжди. Щоправда, після підриву Чонграських мостів ентузіазмом уже таким колаборантка не дихає.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на електронну скриньку @RiaMelitopolTV. Детальніше про можливі форми співпраці з окупаційною адміністрацією та формат надання інформації - у чат-боті Мелітопольської міської ради: Вкладка "Повідомити про колаборанта.