UA RU

Стрічка новин

Вчора, 21:03

У Мелітополі прогримів вибух - окупанти зганьбилися з версією

Вчора, 20:40

ДПСУ затримала ухилянтів, які вигадали легенду про "похорон бабусі"

Вчора, 20:15

Ердоган знову заговорив про бажання посадити Україну і РФ за стіл переговорів

Вчора, 20:00

"Закриття кордону не згадувалося". Україна та Польща провели переговори про деблокаду

Вчора, 19:40

Швидко скинете зайву вагу: лише випийте перед сном склянку напою, який є на кожній кухні

Вчора, 19:38

"Сенатор" окупованої частини Запорізької області Рогозін опублікував расистський пост про главу Пентагону (фото)

Вчора, 19:30

ГУР про звернення Придністров'я до Росії: Кремль не отримав бажаного результату

Вчора, 19:21

Брали участь у боях на Запорізькому напрямку: засуджено ще 4 бойовиків, серед яких снайпер і "навідник" дронів із "Шторм-Z"

Вчора, 19:15

У Британії спростували заяву Шольца про допомогу ЗСУ "в наведенні ракет"

Вчора, 19:00

З 1 березня запрацюють нові правила допомоги для ВПО: що зміниться

Вчора, 18:40

З березня власники Telegram-каналів зможуть отримувати гроші за свою роботу

Вчора, 18:37

Іван Федоров передав премію Сахарова на допомогу Силам оборони України (фото)

Вчора, 18:20

ЗСУ заблокували росіян поблизу Орлівки під Авдіївкою - ОСУВ Таврія

Вчора, 18:10

Поки ви пили каву наш боєць підбив танк - штурмовик про дефіцитну спеціальність на Запорізькому напрямку (фото)

Вчора, 18:08

Польща та Україна ведуть перемовини про тимчасове закриття кордону для торгівлі товарами, - Туск

Вчора, 18:00

Зеленський про саміт з балканськими країнами: маємо домовленості для зміцнення артилерії

Вчора, 17:50

Міноборони Болгарії анонсувало новий пакет військової допомоги Україні

Вчора, 17:40

Молотять з усього, що є: ворог наступає на всій ділянці фронту Мелітопольського напрямку

Вчора, 17:28

ДПСУ затримала ухилянтів, які їхали на "похорон до бабусі". Вінки були справжніми

Вчора, 17:20

У Пологах Запорізької області 40 будинків залишилися без води через колаборантів

Вчора, 17:10

Україна отримала 760 млн доларів гранту від Японії та Норвегії

Вчора, 16:50

Рейтинг іноземних політиків: до кого найкраще ставляться українці

Вчора, 16:37

Якими сервісами VPN користуються в окупації: корисні поради жителям Мелітополя

Вчора, 16:31

Нідерланди для України замовили у Чехії САУ DITA

Вчора, 16:20

У Запорізькій області внаслідок російських обстрілів виникли 5 пожеж (фото)
Всі новини

Опитування

Якщо буде амністія для колаборантів, кого ви готові пробачити?

  • вчителів
  • лікарів
  • працівників соціальних установ
  • керівників місцевих комунальних установ
  • керівників місцевих підприємств, банків та організацій
  • підприємців
  • нікого
  • усіх
  • своя думка в коментарі

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    21

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar гость

    10 февраля 2024, 22:01

    МЕЛИТОПОЛЬ - УССУРИЙСК - ТРАНЗИТ

    user avatar гость

    10 февраля 2024, 21:55

    эвакуацыоный транспорт гатов

    user avatar Rik

    09 февраля 2024, 17:33

    Обратил внимание что когда в час пик , да и так когда народу проходит много - водитель пропускает пассажиров без билетов - мимо кассы ;) а говорят что зарплаты им не маленькие платить обещают . Контролёров не надо - поставить видеорегистратор и не будет убытка у предприятия , и расчёт банковской картой наладить что б быстрее было а то дадут 1000 и копается пол часа по карманам бедный водила - сдачу наскрести ;)

    user avatar Вяталик

    09 февраля 2024, 14:15

    Это какие-то "пидорбусы"

    user avatar Гость

    09 февраля 2024, 05:36

    Скот тупой это ты

    user avatar Гость

    09 февраля 2024, 02:06

    Надо было срасиянам убить десятки тыс людей, что б горсть недоразвитого скота радосно рыгала в коментах… ужас.

    user avatar Гость

    08 февраля 2024, 21:16

    А у нас в городе праздник, запустили общественный транспорт урррааааа

    user avatar Гость

    08 февраля 2024, 21:09

    Уебок, а чем тебя кормили, я родился в СССР, а тыпошел нахуй, и вся твоя команда,с вашими мэрами,презиками,нерадами.

    user avatar Гость

    08 февраля 2024, 20:54

    Гость08 февраля 2024, 20:03 Завали ебало польское дерьмо ,тридцать лет кормили нас автобусами... Говном тебя кормили...

    user avatar Гость

    08 февраля 2024, 20:03

    Завали ебало польское дерьмо ,тридцать лет кормили нас автобусами, и вот случилось но без вас, какая красота

    user avatar Гость

    08 февраля 2024, 19:48

    До войны каждые 3-5 минут маршрутки мотались с 5 утра до полуночи... пришли пид*ары... и всё уипали об стенку

    user avatar Гость

    08 февраля 2024, 19:46

    Китайскую уйню притащила вяликая гащо-крановая деюржава.... клоуны бл...

    user avatar Гость

    08 февраля 2024, 19:22

    Молодцы что реализовали.

    user avatar kexit

    08 февраля 2024, 19:17

    Все автобусы оборудованные задней пневмоподвеской так что прям жесткими они не будут в отличие от спринтеров в которые наши горе хозяева маршруток напихали лишних рессор чуть ли не с газона что бы ездить с перегрузом

    user avatar Гость

    08 февраля 2024, 19:14

    08 февраля 2024, 19:05 Бот тупорылый

    user avatar Гость

    08 февраля 2024, 19:00

    Действительно . Написано что , мы не побрезгуем на них ездить... А...на лежачих полицейских скачут... это знакомо уже.. доскакались..

    user avatar Гость

    08 февраля 2024, 18:56

    сріа мєлєтопаль - х*й вам в сраку!

    user avatar Мелитопольцы

    08 февраля 2024, 18:56

    А зачем Ваньша будет забирать себе плохие автобусы когда прийдёт ? Не понимаю!? Ваньша..,.ты смешон!

    user avatar Мелитопольцы

    08 февраля 2024, 18:45

    Много мандели.... и троллейбус будет... и автобусы будут... ванятко говорил.... А теперь зависть и злоба!!!

    user avatar Мелитопольцы

    08 февраля 2024, 18:43

    Брехня. Люди едут в автобусе и радуются ,что не выдавливают кишки..... А в маршрутку уже не хотят свалиться А Ваня хотел запустить......тогда битком бы ездили??? При пустующем городе...!?

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.