UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 19:30

У Британії стався вибух на заводі з виробництва боєприпасів

Сьогодні, 19:23

Ситуація на ЗАЕС загрожує світові ядерною катастрофою, – МАГАТЕ

Сьогодні, 19:15

Бронювання працівників цирку: у Мінкульті пояснили мету і назвали кількість заброньованих

Сьогодні, 19:00

РФ застосовує на фронті танк, схожий на сарай

Сьогодні, 18:40

ЗСУ захопили в полон шріланкійця, який воював за РФ

Сьогодні, 18:39

На обличчях усе написано: у Мелітополі рашисти "ощасливили" підлітків паспортами рф (фото)

Сьогодні, 18:20

Фон дер Ляєн зробила жорстку заяву про можливу перемогу Росії

Сьогодні, 18:10

Голова ЗОВА звільнив 7 працівників Запорізької обласної ради

Сьогодні, 18:08

Ракетний удар по Чернігову: кількість загиблих збільшилася до 17 людей

Сьогодні, 18:00

Що Росія зробила з Алеппо і як Харкову уникнути долі сирійського міста

Сьогодні, 17:48

Росія готує вкиди про нібито незаконний продаж Україною західної зброї в Африці, - ГУР

Сьогодні, 17:38

У Мелітополь за указом Кадирова завезуть на "перевиховання" наркоманів і алкоголіків із Чечні

Сьогодні, 17:36

Дрони ГУР атакували загоризонтну РЛС "Контейнер" у Мордовії, - джерела

Сьогодні, 17:27

Після теракту на Каховсткій ГЕС майже 3 тис домогосподарств Запорізької області можуть залишитись без води (відео)

Сьогодні, 17:10

Завербовані Міноборони РФ "зеки" гинуть на фронті за два місяці після відправки, - BBC

Сьогодні, 16:49

Мікрокредити: диво чи ні?

Сьогодні, 16:47

У Грузії ухвалили у першому читанні скандальний закон про іноагентів, попри протести

Сьогодні, 16:37

У Запоріжжі команда Мелітополя готує до відкриття молодіжний центр для переселенців People.UA (фото, відео)

Сьогодні, 16:34

ГУР атакувало завод у Татарстані, де виробляють літаки Ту-22М і Ту-160М

Сьогодні, 16:29

У Бердянську з місцевого водоканалу масово звільняються співробітники через дії окупантів

Сьогодні, 16:10

Росія почала виводити "миротворців" з Карабаху, - ЗМІ

Сьогодні, 15:54

Вишка-тура будівельна де і як застосовується

Сьогодні, 15:52

Ядерна загроза: як до неї ставляться в Україні та інших країнах світу

Сьогодні, 15:43

Максимально покривають вогнем лінію фронту і стягують техніку: обстановка на Мелітопольському напрямку

Сьогодні, 15:37

10 Принципів Здорового Харчування: Поради Дієтолога
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    25

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    27 марта 2024, 19:51

    Ватному ублюдству из дискуссии, это уже гойда на пидарасии?

    user avatar Гость

    27 марта 2024, 19:48

    Да все прекрасно понимают начнут угощать яблоками островная масса также покинет Мелитополь и это нормально, погибать никто не хочет,Берегите себя и своих близких.

    user avatar Гость

    27 марта 2024, 19:32

    Засратов?

    user avatar Гость

    27 марта 2024, 19:31

    19.08,по твоему вы оккупировали УБОГИЙ Мелитополь?тогда как назвать Воронеж?

    user avatar Гость

    27 марта 2024, 19:12

    Кацап что-Пескова ни в хуй не ставит?на подвал сцуку?

    user avatar Гость

    27 марта 2024, 19:10

    18.27,ты сцуко допиздишься.О войне неделю назад объявил сам Песков.Ты казлина статью УК знаешь,за такой пиздёж?

    user avatar Гость

    27 марта 2024, 18:27

    До войны бюджет Мелика был больше бюджета Саратова.Кстати и город и область депрессивные и жители буквально рвутся выехать на Запад.

    user avatar Гость

    27 марта 2024, 18:24

    Непотреб с России выехал?Ах ты педрило меликовское.При опросе россиян более 60 % выссказались ожелании выехать при возможности за границуТебе недоучке сказали:- ПОГУГЛИ А ПОТОМ ПИЗДИ!

    user avatar Гость

    27 марта 2024, 18:21

    Кацапа сдохла после отказа конспектировать вождя всех народов?кацапа,ау!

    user avatar Гость

    27 марта 2024, 18:21

    для "знатока методичек"27 марта 2024, 18:13.Все бы так,ну уехал не потреб и ладно.Мы за жителей территории Украины кем их заствили сей час стать!?

    user avatar Гость

    27 марта 2024, 18:16

    Вы так и Лаврова в пидерасы запишите,у него все наследники на Западе живут постоянно,а ещё запишите в пидерасы Соловьёва,у того сын в Британии живёт и по гей клубам шастяет,а Соловьёв вам про пидерасов понятия толкует.

    user avatar для "знатока методичек"

    27 марта 2024, 18:13

    Погугли официальные цифры ПО РОССИИ выехавших на Запад.А потом пизди о методичках,недоучка.

    user avatar Гость

    27 марта 2024, 18:11

    Я то Путина могу цитировать напамять целыми абзацами,кацап,а тебе это впадлу?

    user avatar Гость

    27 марта 2024, 18:10

    Гм... у сосиски Шольца сосут помощь и не только сотни тысяч росиян.И хуй их с германии выгонишь.

    user avatar Гость

    27 марта 2024, 18:09

    Гость27 марта 2024, 18:03.Это было прописано в твоей методичке,которую преподнесли таким как ты школьной программой.Перезомбился западом ну торчи там и не скули.

    user avatar Гость

    27 марта 2024, 18:09

    Кстати анекдот о "мелитопольской бестактности":-кацап сцыт в московском лифте,заходит второй кацап с дымящейся сигаретой,и первый,застёгивая ширинку, спрашивает" ты откуда такой бестактный?с Питера?токо у вас принято курить в лифте."

    user avatar кацап

    27 марта 2024, 18:05

    Не видел что "забрал Евросоюз" уУкраины,но только видел статистику эмиграции кацапья в Евросоюз.Счёт на сотни тысяч...по нарастающей.Это чё- к пидерасам выехали?

    user avatar Гость

    27 марта 2024, 18:03

    Это ты про "отторжение у кого" спрашивал? У Катьки Уманет?Или у проплаченных "пассажиров руськой весны" с автобусов из Белгорода?Как там Путин сказал "Хватит пить-становись на лыжи".Ты кацап Путина конспектируй.А то Катька уже сидит...

    user avatar ГОСТ

    27 марта 2024, 18:01

    П.С.По живому.Были.Одни семьи,близких людей.Друзей,знакомых.Евросоюз вам лично даст.Что забрал у вашего уже теперь государства.

    user avatar Гость

    27 марта 2024, 17:55

    Еще большее отторжение было у многих тысяч мелитопольцев после победы 2014 г.Задумайтесь по живому не режут.

    user avatar Гость

    27 марта 2024, 17:54

    Мелитопольская бестактность была и никуда не делась. Сидеть в маршрутке и громко разговаривать по телефону, чтобы вся маршрутка слушала ее бред- обсуждают как ночь провела, с кем вчера гуляла, семейные проблемы,... Да у кого их нет? Почему все должны вникать и реагировать? Пойди к друзьям и обсуждай что хочешь... А не грузи посторонних людей... А если каждый начнет это делать? В маршрутке лучше не ездить. Лучше ходить пешком, чтобы с такими невоспитанными мадам не соприкасаться...

    user avatar Гость

    27 марта 2024, 17:47

    Сталин от зависти в гробу усы догрызает-ТАКОГО культа личности как Путе ему не смогли создать."Путин наш-Рулевой.Есть Путин-есть Расея...Мы говорим Расея-подразумеваем Путин ... " и т.д.Вот только конспектируют речи недостаточно,а надо бы заставить КАЖДОГО кацапа.

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.