![В сети показали центр Кирилловки в разгар "сезона" (видео)](/images/news/2024/07/354648.jpg?1720369493)
Мелітопольці буквально щодня показують у мережі, як виглядає морське узбережжя, заряджене російським духом. Навіть спроби зробити рекламу курорту з минулого виявляються провальними.
Так, нещодавно в мережі самі колаборанти скаржилися на сміттєзвалище, яке влаштували прямо біля виходу на пляж.
Перед цим окупанти закрили проходи на пляж через санаторій. Лунав цей плач Ярославни три тижні тому. Судячи з свіжого відео, картина не змінилася – ті ж пакети зі сміттям, яких більше, ніж відпочиваючих на пляжі. І це у вихідний день, у дуже спекотну погоду.
Чергове відео - це навіть не спроба, а абсолютне фіаско.
У відеозвіті автор вирішив не тільки показати море і порожні пляжі, а й провести лікнеп із, так би мовити, нової географії. У березні 2023 року псевдо-губернатор Є.Балицький приєднав Кирилівку до Мелітополя:
- Знаходимося ми в селищі Кирилівка, місто Мелітополь. Це вже зараз частина міста вважається, раніше самостійним воно було. Погода гарна стоїть, щоправда спекотно, понад 30 градусів. Щоправда, медузи, море вирує, мало, зазвичай у такий час їх більше, - повідомив автор, не зрозуміло, кого, маючи на увазі, - відпочивальників чи медуз.
Бо ні перші, ні другі, у відео не потрапили. Ну, якщо не брати до уваги аж чотирьох людей, що купаються.
Далі автор і зовсім заплутався. Він повідомив, що перебуває в центрі, але, мабуть, усвідомивши, що з такою кількістю відпочивальників, виглядає все дуже сумно, заюлив:
- Ну, це ми в центрі пляжу перебуваємо. У центрі Кирилівки... Ну, це не центральний пляж... Просто... Центральний пляж трохи в іншому місці розташований... Поки на цьому все, до нових зустрічей, - підсумував автор, демонструючи абсолютно безлюдний пляж.
Нагадаємо, раніше в мережі колаборанти скаржилися на звалище, яке влаштували просто біля виходу на пляж. І це під час осінньої спекотної погоди, у вихідний день.
Перед цим окупанти закрили проходи на пляж через санаторій.
Але навіть в умовах чи не єдиного способу потрапити на пляж через сходи біля ДОЦ імені Терешкової (в районі дельфінів), масовості відпочивальників навіть для короткого відео, створити не вийшло.