Стрічка новин

    Сьогодні, 20:50

    Гендиректор МАГАТЕ назвав ЗАЕС українською і анонсував збільшення місії

    Сьогодні, 20:40

    Дмитро Гордон натякнув на роман між Путіним та Марченко: "Вперше про це говорю"

    Сьогодні, 20:05

    Втратить своє життя: Зеленський пояснив, чому Путін не наважиться вдарити ядерною зброєю по Україні

    Сьогодні, 19:58

    Їхня собача справа: окупанти розкрили в Мелітополі черговий "резонансний злочин" (фото)

    Сьогодні, 19:48

    У ЄС засудили спроби рф привласнити Запорізьку АЕС

    Сьогодні, 19:38

    Брітні Спірс виклала в мережу повністю оголені фото на пляжі

    Сьогодні, 19:24

    Відбулося - у Мелітополі відкрилася російська податкова

    Сьогодні, 19:19

    Лається та радіє мобілізації: розвідка перехопила розмову окупанта, який потрапив в оточення під Лиманом

    Сьогодні, 19:07

    "Ілон Маск - агент впливу": скандальній заяві про Україну дали пояснення

    Сьогодні, 18:54

    У Мелітополі центральним парком окупанти розставили "труни" (фото)

    Сьогодні, 18:49

    Сьогодні в результаті ракетного удару втратив свою квартиру колишній мер Запоріжжя Володимир Буряк

    Сьогодні, 18:45

    Новим головою НБУ може стати Андрій Пишний: що про нього відомо

    Сьогодні, 18:33

    ФСБ не випускає з Росії до країн Балтії мешканців Мелітополя з російськими паспортами

    Сьогодні, 18:29

    Чи потрібно вимикати на ніч Wi-Fi на телефоні, щоб він довше не розряджався

    Сьогодні, 18:14

    "В бліндажах, як у свиней в хліву": ЗСУ показали захаращену позицію окупантів

    Сьогодні, 18:08

    Загроза для України з Білорусі зберігається щонайменше до кінця року: яка причина

    Сьогодні, 18:03

    Гауляйтер Є.Балицький попередив - з окупованих територій дітей будуть вивозити до Криму

    Сьогодні, 17:55

    Арестович про втрати окупантів у Херсонській області: елітним військам Путіна кінець

    Сьогодні, 17:40

    Укрзалізниця запустила «Потяг до перемоги» (відео)

    Сьогодні, 17:32

    "РФ не має наміру брати участь у загостренні": в Росії відхрещуються від можливості застосування ядерної зброї

    Сьогодні, 17:25

    Іван Федоров опублікував список зрадників-вчителів Мелітополя (список)

    Сьогодні, 17:10

    Із Нової Каховки зникли окупанти - депутат Херсонської облради Хлань

    Сьогодні, 16:53

    У поліції розповіли про наслідки ворожої атаки на Запоріжжя (фото)

    Сьогодні, 16:50

    Путін постав перед поразкою на полі бою та потонув у почутті "жертви", - Боррель

    Сьогодні, 16:41

    Сюрприз за сюрпризом - окупанти у Мелітополі розсмішили новими бігбордами
    Всі новини

    Реклама у нас

    Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

    Підпишіться на нас: Facebook Instagram Telegram Google Новини

      Коментарі

      Всього коментарів:

      33

      Ваш e-mail не буде опубліковано.

      * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

      Опублікувати
      user avatar Гость

      13 августа 2022, 00:47

      но не очко обычно губит ,а к одиннадцати туз

      user avatar Гость

      12 августа 2022, 23:50

      Ну если ничего не бояться, чего ж тогда с кучей охраны ходят? И вообще, раз жизнь налаживается, почему по городу продолжают ходить солдаты с автоматами. У нас же все хорошо, новая власть смелая, никого не боится, жизнь наладилась. Пора ребят солдатиков с автоматами по домам отправить. У нас же мирная жизнь.

      user avatar Гость

      12 августа 2022, 21:37

      не партизаны, а лошары галимые,. ни одного еще не достали, только пиарят ебалицкого и ко, типа они под минами выполняют свои обязанности и ничего не боятся. Таких дебилов как мелитопольские партизаны еще поискать надо. Шостак спокойно с больнички домой ушел. А сриа она и в Африке - сриа. Несут бред не проверяя инфы. Такие же лошары

      user avatar Гость

      12 августа 2022, 19:14

      Утэто ему вдули аж срака взорвалась

      user avatar Гость

      12 августа 2022, 18:13

      Фото отрванной задницы-в студию!Покажите фото!

      user avatar Евгений балецкий хуеплёт

      12 августа 2022, 17:53

      А как он в туалет ходить будет через рот

      user avatar Гость

      12 августа 2022, 17:51

      Жопа колоборанта покинула чят))))

      user avatar Смерть коллаборантам!

      12 августа 2022, 15:59

      Ну что,предатели? Уманец,Балицкий,Шапурова,Лысенко,Смирнов,Беднов,Тегимбаев,Шанин? Готовы умереть за русский мир?

      user avatar Олег Шостак

      12 августа 2022, 15:56

      А как же мне теперь без жoпы на бутылку садится?

      user avatar Гость

      12 августа 2022, 15:24

      Порвали дупло на атомы))))))

      user avatar Гость

      12 августа 2022, 15:19

      Теперь унего дыра на всю сраку колобарантскую кадыров залижет

      user avatar Эдик суровый

      12 августа 2022, 14:15

      Груснева, Богданова, Переверзев - вирок,-ви наступні!

      user avatar Серёга

      12 августа 2022, 14:12

      Іруся , чи хто ти там, по українськи - це захищати свої землі від падалі, переживаєш за своїх дітей, так роби щось, а не скигли, ніхто вам, кацапам і сєпарам не подарує жодного клаптика землі, тому ноги в руки і тютю на варкутю!

      user avatar Гость

      12 августа 2022, 13:57

      Для Ирины.. Не имеет значенич на каком языке ты пишешь, переводчик в помощь!!)) Тяжелая ситуациЯ не только в твоей семье, почти у всех... есть дети, а может уже и лишились, есть больные родители, а может и их убили фашисты... тяжело всем!!! Но обвинять Украину в том, что меня любимую оставили и ничего не делают - это тоже не правильно!! За 6 мес оккупации города давно можно было выехать!!! Все обвинения к фашистам!

      user avatar Ирина

      12 августа 2022, 13:47

      Серега (13:14)! По-перше - Іруся! По-друге - я також вмію розмовляти і писати українською мовою, тому що Я - Українка! Ваші почуття мене зовсім не турбують! Мене турбує виключно тільки безпека моєї дитини та моїх батьких, котрі, нажаль, нашій славній країні й задарма не потрібні. А що до Вашого звернення до мене - це так по-українські....обізвати, принизити - це все, на що ви здатні? А ні, ще дуже гарно всі ті люди, чи то боти, вміють призивати інших до вбивства, лаятися такими словами й вимовлювати такі речі, що іноді просто здається, що більша частина патріотів, то просто якийсь сброд маньяків та збочинців...Дуже шкода, що деякі люди просто втратили своє людське обличчя та до цього взагалі дійшли...

      user avatar Гость

      12 августа 2022, 13:44

      Партизаны, мы за вас молимся!! Мелитополь устал жить с орками! Мы потерпим, все понимаем и ждём очередного подарка для предателей! Мелитополь Украина

      user avatar Гость

      12 августа 2022, 13:29

      Спасибо партизаны! Будьте аккуратнее, вы наши бесстрашгые герои с железными ...!

      user avatar Гость

      12 августа 2022, 13:28

      Полине/афине... Уж кто точно не мелитополец, так это ты, тварь!! Сиди в своём лнр и не вякай)))) Ты раб.. вот и молчи!!))) А я мелитополец, я родился в этом городе и за свой город буду бороться! Мелитополь Украина!!

      user avatar Лу-Гандон-Очка

      12 августа 2022, 13:26

      Нас сепаров обижают. Путину пожалуюсь.

      user avatar Гость

      12 августа 2022, 13:23

      Даешь Шапурову - ее следующей нужно! Мало того, что баба страшнее атомной войны, так еще и опасна для общества. Она реально неадекВАТНАЯ.

      user avatar Гость

      12 августа 2022, 13:20

      Кого и надо остерегаться, так это наших. К сожалению они ничего умнее не могут придумать

      user avatar Серёга

      12 августа 2022, 13:14

      Інуся, а тебе не смутило, що отримав під зад тільки Шостак? Напевно так і було задумано, га курво? Не треба грати на почуттях, типу а раптом хтось попаде під роздачу, та нє, то у вашої мовної армії таке можливо!

      user avatar Гость

      12 августа 2022, 13:05

      Пусть помнят чью землю предали!! Твари пуйловские!

      user avatar Гость

      12 августа 2022, 13:02

      Так треба ще зі Скабєєвою. Ту погань взагалі придушити та повісити на паркані. Настпна Шапурова мабуть. Ця жирна свиня заслуговую на найжорстокіу кару. Олена - ти конвчена мерзенна тварюка!!!

      user avatar Джигит

      12 августа 2022, 12:54

      Пидар.. так ему и надо... Хотя, там есть что "взять "....

      user avatar Гість

      12 августа 2022, 12:50

      Боже , що ви наробили! Чим тепер він думати буде?

      user avatar Бритва

      12 августа 2022, 12:39

      По ходу жареные яички с беконом!!! на завтрак)))

      user avatar Солдат армии РФ

      12 августа 2022, 12:36

      Граждане которые пошли на сотрудничество с РФ. Эвакуируйтесь. В нашей армии массовое дезертирство и самострелы. Чурки воевать не хотят. Склады горят. Воевать нечем. Все плохо.

      user avatar Гость

      12 августа 2022, 12:27

      Отлично!! И так будет с каждым предателем! Мелитополь Украина!

      user avatar Евдакия

      12 августа 2022, 12:20

      Ой! бедненький как же он будет теперь без задницы жить?

      user avatar Гость

      12 августа 2022, 11:52

      А кушать что будешь?

      user avatar Гость

      12 августа 2022, 11:50

      Мелітополь - Україна.

      user avatar Гостья

      12 августа 2022, 11:46

      Я не пошла работать на русских. И правильно сделала. Ну их нахрен. Дождусь возврата Украины и тогда пойду на работу.

      РІА Мелітополь правова інформація

      Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2022 Всі права захищено.