UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 22:40

На Алтаї загорілася секретна резиденція Путіна: що відомо (фото)

Сьогодні, 20:06

В Ужгороді чоловік погрожував вибухом у приміщенні банку: відео

Сьогодні, 19:55

У Білорусі готуються до переходу на "воєнний час": що відбувається поблизу кордону з Україною

Сьогодні, 19:31

Важкохворий фотограф з Мелітополя потребує фінансової допомоги небайдужих (фото)

Сьогодні, 19:23

У Запоріжжі поліцейські викрили ділка, який за гроші обіцяв вирішити питання здачі іспитів

Сьогодні, 19:04

17-річні юнаки повинні повернутися до України – що відомо про вимогу ТЦК

Сьогодні, 18:43

У США 11-річна дівчинка стала наймолодшою випускницею коледжу

Сьогодні, 18:36

Вам пощастило, у вас два справжні солдати – мелітопольських дітей вивезли до лісу з росгвардією (фото)

Сьогодні, 18:35

Четверо людей потонули на водоймах Запорізької області з початку року

Сьогодні, 18:25

На Закарпатті масово травмувалися діти: шокувальні подробиці

Сьогодні, 18:08

В ЄС приголомшили заявою про Україну та транзит російського газу

Сьогодні, 18:00

Просіювали попіл, щоб знайти фрагменти тіл: моторошні подробиці пошуку жертв в "Епіцентрі"

Сьогодні, 17:50

Більшість громадян країн Заходу схвалюють підтримку українських біженців

Сьогодні, 17:39

Окупанти «знайшли» у мелітопольця алкоголь на 12 мільйонів рублів

Сьогодні, 17:27

СБУ разом з ФБР провели масштабну операцію, викрили міжнародну мережу хакерів

Сьогодні, 17:10

Зеленський відвідає Саудівську Аравію напередодні саміту миру, - ЗМІ

Сьогодні, 17:00

Путін доручив уряду рф, так званому "керівництву Запорізької області" й Ростову надати пропозиції щодо забезпечення транспортної доступності до Приморська

Сьогодні, 16:51

На Одеській митниці проводять обшуки у справі про експорт нелегального зерна, - джерела

Сьогодні, 16:40

Ягода розбрату – гауляйтери в Мелітополі не домовилися, як брехати про врожай черешні (додано відео)

Сьогодні, 16:33

У НАТО є тільки 5% засобів ППО, необхідних для захисту східного флангу, - FT

Сьогодні, 16:12

Мер Харкова повідомив про будівництво підземного міста, чи буде таке у Запоріжжі

Сьогодні, 16:10

Не два? РосЗМІ повідомили про затоплення ще одного катера вночі у Керчі

Сьогодні, 15:50

США дозволили Україні використовувати ППО для ліквідації літаків та ракет над Росією, - WP

Сьогодні, 15:43

Вони будуть гроші гребти, а ми працюватимемо?!: у Мелітополі пенсіонерці з гострим болем відмовилися робити рентген (фото)

Сьогодні, 15:34

У Запоріжжі провели обшуки по справі щодо діяльності міжнародної мережі хакерів (фото)
Всі новини

Опитування

Друзі, а хто з вас після повномасштабного принципово перейшов з російської на українську мову спілкування?

  • Перейшла (ов) повністю на українську
  • Частково перейшов (ла) на українську
  • Розмовляю на суржику
  • Продовжую спілкуватись російською

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    33

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    13 августа 2022, 00:47

    но не очко обычно губит ,а к одиннадцати туз

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 23:50

    Ну если ничего не бояться, чего ж тогда с кучей охраны ходят? И вообще, раз жизнь налаживается, почему по городу продолжают ходить солдаты с автоматами. У нас же все хорошо, новая власть смелая, никого не боится, жизнь наладилась. Пора ребят солдатиков с автоматами по домам отправить. У нас же мирная жизнь.

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 21:37

    не партизаны, а лошары галимые,. ни одного еще не достали, только пиарят ебалицкого и ко, типа они под минами выполняют свои обязанности и ничего не боятся. Таких дебилов как мелитопольские партизаны еще поискать надо. Шостак спокойно с больнички домой ушел. А сриа она и в Африке - сриа. Несут бред не проверяя инфы. Такие же лошары

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 19:14

    Утэто ему вдули аж срака взорвалась

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 18:13

    Фото отрванной задницы-в студию!Покажите фото!

    user avatar Евгений балецкий хуеплёт

    12 августа 2022, 17:53

    А как он в туалет ходить будет через рот

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 17:51

    Жопа колоборанта покинула чят))))

    user avatar Смерть коллаборантам!

    12 августа 2022, 15:59

    Ну что,предатели? Уманец,Балицкий,Шапурова,Лысенко,Смирнов,Беднов,Тегимбаев,Шанин? Готовы умереть за русский мир?

    user avatar Олег Шостак

    12 августа 2022, 15:56

    А как же мне теперь без жoпы на бутылку садится?

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 15:24

    Порвали дупло на атомы))))))

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 15:19

    Теперь унего дыра на всю сраку колобарантскую кадыров залижет

    user avatar Эдик суровый

    12 августа 2022, 14:15

    Груснева, Богданова, Переверзев - вирок,-ви наступні!

    user avatar Серёга

    12 августа 2022, 14:12

    Іруся , чи хто ти там, по українськи - це захищати свої землі від падалі, переживаєш за своїх дітей, так роби щось, а не скигли, ніхто вам, кацапам і сєпарам не подарує жодного клаптика землі, тому ноги в руки і тютю на варкутю!

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 13:57

    Для Ирины.. Не имеет значенич на каком языке ты пишешь, переводчик в помощь!!)) Тяжелая ситуациЯ не только в твоей семье, почти у всех... есть дети, а может уже и лишились, есть больные родители, а может и их убили фашисты... тяжело всем!!! Но обвинять Украину в том, что меня любимую оставили и ничего не делают - это тоже не правильно!! За 6 мес оккупации города давно можно было выехать!!! Все обвинения к фашистам!

    user avatar Ирина

    12 августа 2022, 13:47

    Серега (13:14)! По-перше - Іруся! По-друге - я також вмію розмовляти і писати українською мовою, тому що Я - Українка! Ваші почуття мене зовсім не турбують! Мене турбує виключно тільки безпека моєї дитини та моїх батьких, котрі, нажаль, нашій славній країні й задарма не потрібні. А що до Вашого звернення до мене - це так по-українські....обізвати, принизити - це все, на що ви здатні? А ні, ще дуже гарно всі ті люди, чи то боти, вміють призивати інших до вбивства, лаятися такими словами й вимовлювати такі речі, що іноді просто здається, що більша частина патріотів, то просто якийсь сброд маньяків та збочинців...Дуже шкода, що деякі люди просто втратили своє людське обличчя та до цього взагалі дійшли...

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 13:44

    Партизаны, мы за вас молимся!! Мелитополь устал жить с орками! Мы потерпим, все понимаем и ждём очередного подарка для предателей! Мелитополь Украина

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 13:29

    Спасибо партизаны! Будьте аккуратнее, вы наши бесстрашгые герои с железными ...!

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 13:28

    Полине/афине... Уж кто точно не мелитополец, так это ты, тварь!! Сиди в своём лнр и не вякай)))) Ты раб.. вот и молчи!!))) А я мелитополец, я родился в этом городе и за свой город буду бороться! Мелитополь Украина!!

    user avatar Лу-Гандон-Очка

    12 августа 2022, 13:26

    Нас сепаров обижают. Путину пожалуюсь.

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 13:23

    Даешь Шапурову - ее следующей нужно! Мало того, что баба страшнее атомной войны, так еще и опасна для общества. Она реально неадекВАТНАЯ.

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 13:20

    Кого и надо остерегаться, так это наших. К сожалению они ничего умнее не могут придумать

    user avatar Серёга

    12 августа 2022, 13:14

    Інуся, а тебе не смутило, що отримав під зад тільки Шостак? Напевно так і було задумано, га курво? Не треба грати на почуттях, типу а раптом хтось попаде під роздачу, та нє, то у вашої мовної армії таке можливо!

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 13:05

    Пусть помнят чью землю предали!! Твари пуйловские!

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 13:02

    Так треба ще зі Скабєєвою. Ту погань взагалі придушити та повісити на паркані. Настпна Шапурова мабуть. Ця жирна свиня заслуговую на найжорстокіу кару. Олена - ти конвчена мерзенна тварюка!!!

    user avatar Джигит

    12 августа 2022, 12:54

    Пидар.. так ему и надо... Хотя, там есть что "взять "....

    user avatar Гість

    12 августа 2022, 12:50

    Боже , що ви наробили! Чим тепер він думати буде?

    user avatar Бритва

    12 августа 2022, 12:39

    По ходу жареные яички с беконом!!! на завтрак)))

    user avatar Солдат армии РФ

    12 августа 2022, 12:36

    Граждане которые пошли на сотрудничество с РФ. Эвакуируйтесь. В нашей армии массовое дезертирство и самострелы. Чурки воевать не хотят. Склады горят. Воевать нечем. Все плохо.

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 12:27

    Отлично!! И так будет с каждым предателем! Мелитополь Украина!

    user avatar Евдакия

    12 августа 2022, 12:20

    Ой! бедненький как же он будет теперь без задницы жить?

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 11:52

    А кушать что будешь?

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 11:50

    Мелітополь - Україна.

    user avatar Гостья

    12 августа 2022, 11:46

    Я не пошла работать на русских. И правильно сделала. Ну их нахрен. Дождусь возврата Украины и тогда пойду на работу.

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.