UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 12:00

Жительку Бердянська рашисти засудили на 7 років за «тероризм»

Сьогодні, 11:55

Окупанти назвали терміни дії українських документів на нерухомість у Мелітополі

Сьогодні, 11:48

Суттєво менше 500 тисяч: Сирський оцінив потреби в мобілізації

Сьогодні, 11:33

Apple планує випуск нових iPad Pro у травні, - Bloomberg

Сьогодні, 11:15

Фортифікаційні споруди в Запорізькій області будуються у три зміни – Іван Федоров

Сьогодні, 11:10

Чи страхують квартири від "прильотів" і як убезпечити житло під час війни

Сьогодні, 11:06

Ми наполегливо закликаємо кожного не вагатися – рашисти прорекламували нову послугу для мешканців окупованого Мелітополя

Сьогодні, 10:50

Японія продовжила торговельні санкції проти Росії ще на рік

Сьогодні, 10:29

ISW оцінив територію України, захоплену російською армією у 2024 році

Сьогодні, 10:27

У Запоріжжі екологи прибирають нафтопродукти, які потрапили в Дніпро через пошкодження ДніпроГЕС російською ракетою (фото)

Сьогодні, 10:13

Заштовхали в автобус і відвезли - у Мелітополі викрадення людини потрапило на камеру (фото, відео)

Сьогодні, 10:12

Кулеба попередив Індію про "червону лінію" через співпрацю з Росією

Сьогодні, 09:52

"Це концентрат поживних речовин". Дієтолог розповіла, чим корисна печінка та кому її їсти не можна

Сьогодні, 09:32

Україна підписала угоду з США про відтермінування виплат за держборгом

Сьогодні, 09:21

Зарплати маленькі, а ціни космос - місцева мешканка поділилася реаліями життя в Мелітополі (фото)

Сьогодні, 09:13

СБУ повідомила про підозру мешканцям Василівського району, які родиною здавали розташування ЗСУ

Сьогодні, 09:10

Ситуація на фронті сьогодні 29 березня

Сьогодні, 08:48

У липні цього року російські війська можуть знову стояти під Києвом — The Times

Сьогодні, 08:30

Декрет чи жабогадюкінг: у Мелітополі знову кадрові перестановки - цього разу з неоднозначної причини (фото)

Сьогодні, 08:30

Український військовий змушений був їхати в тамбурі потяга: в чому причина (фото)

Сьогодні, 08:18

Росіяни показали як виглядає район Роботиного на Запорізькому напрямку (відео)

Сьогодні, 08:15

Вночі у Бєлгороді пролунала серія вибухів (відео)

Сьогодні, 08:00

Власник підприємства, яке окупанти вкрали в Мелітополі, запустив мінометний завод в Україні (фото)

Сьогодні, 08:00

Вночі росіяни вдарили по енергетиці: в Міненерго назвали цілі ворога

Сьогодні, 07:46

Макрон назвав умови для запрошення Путіна на саміт G20
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    33

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    13 августа 2022, 00:47

    но не очко обычно губит ,а к одиннадцати туз

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 23:50

    Ну если ничего не бояться, чего ж тогда с кучей охраны ходят? И вообще, раз жизнь налаживается, почему по городу продолжают ходить солдаты с автоматами. У нас же все хорошо, новая власть смелая, никого не боится, жизнь наладилась. Пора ребят солдатиков с автоматами по домам отправить. У нас же мирная жизнь.

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 21:37

    не партизаны, а лошары галимые,. ни одного еще не достали, только пиарят ебалицкого и ко, типа они под минами выполняют свои обязанности и ничего не боятся. Таких дебилов как мелитопольские партизаны еще поискать надо. Шостак спокойно с больнички домой ушел. А сриа она и в Африке - сриа. Несут бред не проверяя инфы. Такие же лошары

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 19:14

    Утэто ему вдули аж срака взорвалась

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 18:13

    Фото отрванной задницы-в студию!Покажите фото!

    user avatar Евгений балецкий хуеплёт

    12 августа 2022, 17:53

    А как он в туалет ходить будет через рот

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 17:51

    Жопа колоборанта покинула чят))))

    user avatar Смерть коллаборантам!

    12 августа 2022, 15:59

    Ну что,предатели? Уманец,Балицкий,Шапурова,Лысенко,Смирнов,Беднов,Тегимбаев,Шанин? Готовы умереть за русский мир?

    user avatar Олег Шостак

    12 августа 2022, 15:56

    А как же мне теперь без жoпы на бутылку садится?

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 15:24

    Порвали дупло на атомы))))))

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 15:19

    Теперь унего дыра на всю сраку колобарантскую кадыров залижет

    user avatar Эдик суровый

    12 августа 2022, 14:15

    Груснева, Богданова, Переверзев - вирок,-ви наступні!

    user avatar Серёга

    12 августа 2022, 14:12

    Іруся , чи хто ти там, по українськи - це захищати свої землі від падалі, переживаєш за своїх дітей, так роби щось, а не скигли, ніхто вам, кацапам і сєпарам не подарує жодного клаптика землі, тому ноги в руки і тютю на варкутю!

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 13:57

    Для Ирины.. Не имеет значенич на каком языке ты пишешь, переводчик в помощь!!)) Тяжелая ситуациЯ не только в твоей семье, почти у всех... есть дети, а может уже и лишились, есть больные родители, а может и их убили фашисты... тяжело всем!!! Но обвинять Украину в том, что меня любимую оставили и ничего не делают - это тоже не правильно!! За 6 мес оккупации города давно можно было выехать!!! Все обвинения к фашистам!

    user avatar Ирина

    12 августа 2022, 13:47

    Серега (13:14)! По-перше - Іруся! По-друге - я також вмію розмовляти і писати українською мовою, тому що Я - Українка! Ваші почуття мене зовсім не турбують! Мене турбує виключно тільки безпека моєї дитини та моїх батьких, котрі, нажаль, нашій славній країні й задарма не потрібні. А що до Вашого звернення до мене - це так по-українські....обізвати, принизити - це все, на що ви здатні? А ні, ще дуже гарно всі ті люди, чи то боти, вміють призивати інших до вбивства, лаятися такими словами й вимовлювати такі речі, що іноді просто здається, що більша частина патріотів, то просто якийсь сброд маньяків та збочинців...Дуже шкода, що деякі люди просто втратили своє людське обличчя та до цього взагалі дійшли...

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 13:44

    Партизаны, мы за вас молимся!! Мелитополь устал жить с орками! Мы потерпим, все понимаем и ждём очередного подарка для предателей! Мелитополь Украина

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 13:29

    Спасибо партизаны! Будьте аккуратнее, вы наши бесстрашгые герои с железными ...!

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 13:28

    Полине/афине... Уж кто точно не мелитополец, так это ты, тварь!! Сиди в своём лнр и не вякай)))) Ты раб.. вот и молчи!!))) А я мелитополец, я родился в этом городе и за свой город буду бороться! Мелитополь Украина!!

    user avatar Лу-Гандон-Очка

    12 августа 2022, 13:26

    Нас сепаров обижают. Путину пожалуюсь.

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 13:23

    Даешь Шапурову - ее следующей нужно! Мало того, что баба страшнее атомной войны, так еще и опасна для общества. Она реально неадекВАТНАЯ.

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 13:20

    Кого и надо остерегаться, так это наших. К сожалению они ничего умнее не могут придумать

    user avatar Серёга

    12 августа 2022, 13:14

    Інуся, а тебе не смутило, що отримав під зад тільки Шостак? Напевно так і було задумано, га курво? Не треба грати на почуттях, типу а раптом хтось попаде під роздачу, та нє, то у вашої мовної армії таке можливо!

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 13:05

    Пусть помнят чью землю предали!! Твари пуйловские!

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 13:02

    Так треба ще зі Скабєєвою. Ту погань взагалі придушити та повісити на паркані. Настпна Шапурова мабуть. Ця жирна свиня заслуговую на найжорстокіу кару. Олена - ти конвчена мерзенна тварюка!!!

    user avatar Джигит

    12 августа 2022, 12:54

    Пидар.. так ему и надо... Хотя, там есть что "взять "....

    user avatar Гість

    12 августа 2022, 12:50

    Боже , що ви наробили! Чим тепер він думати буде?

    user avatar Бритва

    12 августа 2022, 12:39

    По ходу жареные яички с беконом!!! на завтрак)))

    user avatar Солдат армии РФ

    12 августа 2022, 12:36

    Граждане которые пошли на сотрудничество с РФ. Эвакуируйтесь. В нашей армии массовое дезертирство и самострелы. Чурки воевать не хотят. Склады горят. Воевать нечем. Все плохо.

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 12:27

    Отлично!! И так будет с каждым предателем! Мелитополь Украина!

    user avatar Евдакия

    12 августа 2022, 12:20

    Ой! бедненький как же он будет теперь без задницы жить?

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 11:52

    А кушать что будешь?

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 11:50

    Мелітополь - Україна.

    user avatar Гостья

    12 августа 2022, 11:46

    Я не пошла работать на русских. И правильно сделала. Ну их нахрен. Дождусь возврата Украины и тогда пойду на работу.

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.