![Оккупанты готовят к эвакуации жителей Васильевки и сел – Генштаб ВСУ](/images/news/2022/12/307082.jpg?1671609934)
Відучора на всіх блокпостах від Мелітополя до Василівки окупанти поміняли військових.
Крім того, за даними Генштабу ЗСУ, з 12 грудня російські окупаційні війська проводять підготовку до примусової евакуації громадян України, які проживають на території Василівки та прилеглих населених пунктів Василівського району Запорізької області.
Генштаб також підтверджує вогневу поразку позицій противника у районі Василівки 19 грудня.
Після того, як у мелітопольському ресторанно-готельному комплексі «Привал мисливця» згорів підрозділ осетинців, співробітники ФСБ почали перевозити свої монатки до сіл. Зокрема, за даними місцевих жителів, оселилися в одній із лікарень на узбережжі Азовського моря.
А у мелітопольському оркостані паніка. Російські військові виставляють біля будівель комендатур бетонні протитанкові загородження «зуби дракона». Однак у своїх телеграм-смітниках рашисти завзято стверджують, що українські ЗМІ «безсовісні». Мабуть тому, що дали фотопідтвердження цих споруд.
Цікаві й коментарі під черговим спростуванням незаперечного пропагандистами Кремля. Люди в паніці і не можуть зрозуміти навіщо в центрі міста потрібні такі споруди, тоді як щодня їм ті самі ТГ-смітники віщують, що Мелітополь живе мирним життям. А рашаППО найкраще ППО у світі.