![Зомбирование под прикрытием - рашисты изобразили реабилитацию мелитопольских детей](/images/news/2023/07/323617.jpg?1688193594)
Чи не з перших днів війни окупанти роблять усе можливе й неможливе, щоб поламати психіку українських дітей. Дійшли до крайнощів, утім як завжди...
Окупанти відзвітували про табірну зміну під назвою "Післязавтра", на якій побували діти з Мелітополя. Повідомляється, з 15 по 29 червня наші діти "відпочивали" в дитячому оздоровчому таборі імені Юрія Гагаріна в Євпаторії. Головна мета зміни, за інформацією рашистів, соціально - психологічна реабілітація дітей, яких торкнулися військові дії.
Просто вдумайтеся в це цинічне формулювання: окупанти, які зруйнували мирне і стабільне життя мелітопольців, вирішили "реабілітувати" дітей, які постраждали від їхніх же дій. Складно припустити, де межа блюзнірства убогих. Це вам навіть не побєдобесна зміна в Артеку, до якого відвезли мелітопольських дітей у травні, щоб "зберегти історичну пам'ять, навчитися поважати ветеранів Другої світової війни і піклуватися про оточуючих".
І навіть не поїздка в Ласпі, у якому приховують регулярні отруєння дітей. Найприкметніше в цій історії, що хоч трохи вірити в щирість рашистських "благодійників", які вирішили оздоровити наших дітей, зовсім не варто. Російським дітям безкоштовні путівки в табір ніхто не надає.
Хоча дітей у Росії, які ніколи не бачили, і не факт, що побачать море - мільйони. Але рашисти вперто возять на море дітей, які й так виросли на морі. Але це, звичайно ж, інше...