![В Мелитополе полицаи открыли мемориальную доску своему “коллеге”, которого убили партизаны (фото)](/images/news/2023/07/323898.jpg?1688484432)
У Мелітополі увічнили чергового зрадника - там було відкрито пам'ятну дошку на честь заступника начальника фейкового ДАІ Бердянська Олександра Колесникова.
Дошку відкрили чомусь не в Бердянську, за місцем ліквідації "колобка", і не за якісь заслуги - а приурочили до 87-ї річниці утворення російської служби "продавців смугастих паличок".
Крізь постановочне відео пропагандистів просочувалася нудьга і туга: кілька людей у "почесній варті", кілька поліцаїв у похмурій масовці.
Загалом, захід вдався.
Після заупокійного перфомансу взялися святкувати ту саму річницю ДАІ.
- Тво. начальника гу мвд росії в Запорізькій області Микола Опришко привітав колег зі святом і подякував за забезпечення безпеки на дорогах регіону.
Та вже, як забезпечують "безпеку" даішники, українці неодноразово переконувалися, коли інспектори "борознили" простори автодоріг. Потім, на щастя, інспекцію ліквідували - і всі притомні люди зітхнули з полегшенням.
...Олександра Колеснікова було вбито 22 серпня в Бердянську, біля ДОЦ "Дзержинець". Було підірвано автомобіль, на якому пересувався колаборант.
Від вибухової хвилі вилетіли вікна, але сама машина не загорілася. Колеснікова доправили в міську клінічну лікарню з осколковими пораненнями, де через кілька годин він помер. Про будь-які заслуги зрадника перед суспільством інформації немає.
На цьому "похоронно-весільному" заході були помічені й інші колаборанти. Найбільш "знатним" з яких виявився Мар'ян Блажівський, колишній начальник МРЕВ ДАІ в Мелітополі, а також УДАІ Донецької та Дніпропетровської областей.
Причому, щоб влаштуватися на посаду в Дніпрі, зрадник, за інформацією "Дорожнього контролю", заплатив 800 тис. гривень.
А вже на посаді Блажівський розвернувся на повну, маючи щомісяця близько ста тисяч доларів з 14 відділень МРЕВ. Підлеглі мали виконувати план: кожен начальник відділення мав здати від п'яти до десяти тисяч доларів на місяць. Щоб скласти іспит і отримати водійські права, потрібно було заплатити повз касу від півтори до двох із половиною тисяч гривень, за реєстрацію автомобіля - 300-1000 гривень. За автономери "клієнту" потрібно було розщедритися на 1500-50000 гривень - залежно від "крутості" знака.
Можемо не сумніватися, що з таким послужним списком зрадник припав до двору окупантам - всіляких злодіїв у російському світі дуже люблять.
Примітно, що пам'ятний знак безславно загиблому Колесникову, перебуватиме за ґратами. Прекрасний знак!
По-перше, який же Мелітополь російське місто, якщо подібні "статуї" треба від людей ховати.
А по-друге, за цією самою решіткою сидітимуть усі без винятку колаборанти після деокупації Мелітопольщини. Точніше, ті, хто не встигнуть втекти - "щурів" приберуть уже в Росії. Адже зрадники не потрібні ніде.