![В Мелитополе ушлые продавщицы воруют даже мясо с суповых наборов (фото)](/images/news/2023/07/323908.jpg?1688492017)
Що глибше Мелітополь занурюється в смердюче болото "русского міра", то епічніші звідти приходять новини. Усе, що раніше можна було вважати вигадкою, тепер, через понад 16 місяців окупації, сприймається як належне.
Наприклад, один із жителів (або мешканок) Мелітополя поскаржилася на продавців "фірмових" кіосків місцевого м'ясокомбінату. Виявляється, тамтешній персонал справжнісінькі фокусники - і навчилися обдурювати покупців за допомогою неймовірної спритності рук і малої дещиці шахрайства...
- Підкажіть, будь ласка, у нас у Мелітополі існує контроль за роботою кіосків і магазину від м'ясокомбінату? Там продавці творять чудеса з техніки обрізання м'яса з кісток, запакованих у пакети по два кілограми. Півроку тому з цим було все гаразд, а тепер наші продавці до того знахабніли, що в пакетах залишаються лисі кістки. Ми ж не для собак беремо, совість зовсім втратили!
У цій історії відразу кілька цікавих моментів.
По-перше, це, зрозуміло, та сама "техніка обрізання м'яса з кісток". Тут воєдино сплелися улюблені російським світом злодійська винахідливість, любов до безкарності та невгамовне бажання обдурити ближнього свого - адже росіяни своїх кидають.
Готові посперечатися, що ці продавщиці в переважній більшості своїй люблять русскій мір і нічого не мають проти окупації.
А по-друге, варто підкреслити: згадані супові набори за України якраз і купували для собак - не всі, але переважно. Тепер, отже, життя "погарнішало" настільки, що кістки і для людей згодяться!
У коментарях люди розповіли ще багато чого цікавого про ці кіоски-магазини. Мовляв, ціни там називають, які заманеться, та й гниллю підторговують, чого гріха таїти.
- У цих магазинах втратили страх від слова зовсім. Купувала ковбасу "Банкетна", цінник був відсутній, на словах по 400 р. (це була одна зміна). Прийшла через два дні (інша зміна), цінник відсутній, ціна 438 р.
- Я звернула увагу, що ціна у всіх магазинах різна. І дуже часто просто гниле, шкода викинути, упакували для тварин.
- Це відбувається у всіх кіосках від м'ясокомбінату, і в магазині біля комбінату. Ми їх об'їхали практично всі, починаючи від Воровського заводу і закінчуючи двома на ринку М.Мелітополя. Одні прямо під час роботи роблять обрізання, інші після зміни, а вранці видають їх замороженими, хоча машина привозить охолоджені.