![Оккупанты в Мелитополе объявили сбор донорской крови для своих 300-х: сколько платят?](/images/news/2023/07/323942.jpg?1688539912)
Окупанти регулярно звертаються до жителів Мелітополя та району з наполегливими закликами здавати кров. Нібито це врятує життя важкохворим. За здачу крові навіть обіцяють платити грошову винагороду.
Останні тижні рашисти зазнають суттєвих втрат на Запорізькому напрямку. За словами мешканців прифронтових міст, із Полог, Токмака, Василівки, Енергодара, до Мелітополя нескінченним потоком їдуть фури з 200-ми та 300-ми, тож потреба в донорській крові тільки посилилася. У зв'язку з цим загарбники змушені "випрошувати" у мелітопольців їхню кров. Після вчорашніх "прильотів" організували День донора і в окупованій Якимівці.
Російські військові, які приїхали вбивати українців, цинічно поповнюють запаси донорської крові за рахунок місцевих жителів. Причому добровільно ніхто не йде, тому за здачу людям пропонують фінансову винагороду - 700 російських рублів.
Нагадаємо, раніше на підприємствах комунальної та бюджетної сфери Мелітополя керівникам замовляють план за кількістю донорів. А щоб популяризувати порятунок поранених убивць і мародерів "другої армії світу" на камеру здав кров і головний гауляйтер Запорізької області - Є. Балицький.
До Мелітополя постійно привозять рефрижератори з тілами рашистів і поранених з усього регіону бойових дій, тож мешканцям Мелітополя цілком очевидно яким насправді "хворим" так потрібна потрібна українська кров.