![В Мелитопольском районе после подрыва Каховской ГЭС начался дефицит воды (фото)](/images/news/2023/07/323959.jpg?1688542351)
Окупанти повідомили, що в смт. Приазовське склалася критична ситуація з нестачею води. Уже знайшли і покарали "винних" Як то кажуть, "хто винен? Невістка!"
В інтерпретації рашистів, це жителі Приазовського. Як повідомляють рашисти, місцева ВЦА неодноразово попереджала про заборону поливу присадибних ділянок. Тепер людей, які проігнорували попередження, виявлено. До них застосовано відповідні заходи - призупинено подачу водопостачання.
Для того, щоб виявити "винних" рашисти буквально ходили по городах. Своє невдоволення роботою окупаційної влади місцеві жителі висловлювали в коментарях:
- Чому інші люди повинні сидіти без води і страждати, коли в кінці все поливають і шикують, закон для всіх рівний.
- Нехай зроблять нормальне водопостачання: населення селища знизилося в рази, а з водою в літній період проблеми як були так і залишилися.
- Уже понад місяць каналізацію відкачують двічі на тиждень по дві хвилини, це при тому, що злив у неї йде з трьох будинків. Сміття вивозиться раз на тиждень, ящики сміттєві гнилі, сміття валяється по двору. І нікому це не потрібно... ні комунгоспу, ні адміністрації. Відписка одна: немає грошей, машини ламаються. Шановні, ви ж берете оплату не за фактично виконаними роботами, а за своїми тарифами, які в даному випадку зовсім не виправдані. Можна ж було за місяць не відписками займатися, а заощадити і відремонтувати транспорт.
- А навіщо тоді городи взагалі? Чому всі роки страждають люди, коли відповідальні за водопостачання не можуть виконувати свою роботу? Чому в інших районах із водою все нормально, а нас, як приходить літо, карають? Питання до адміністрації селища. Влада змінилася, а віз і нині там.
Нагадаємо, про те, що Мелітопольщина ризикує залишитися без води, законна влада попереджала ще в лютому. З лютого, в буквальному сенсі слова, спливло багато води. Ситуацію ще більше погіршив підрив рашистами Каховської ГЕС. Але в убогих, як бачите, своє бачення причин і наслідків. Утім, нічого дивного...