Після деокупації з проблемою відсутності води зіткнутся щонайменше півмільйона людей - мер Мелітополя Іван Федоров (відео)
Після деокупації з проблемою відсутності води зіткнутся що
05 липня 2023, 19:37 | Переглядів:
Підривом дамби Каховської ГЕС ворог знищив систему водопостачання регіону, завдав непоправної шкоди екології та зруйнував сільське господарство Мелітопольського району і загалом півдня України.
Про це в студії телеканалу ICTV розповів Мелітопольський міський голова Іван Федоров. Громади, які використовували дніпровську воду у якості питної, залишилися без водопостачання і змушені використовувати інші джерела - не завжди безпечні для здоров'я.
У населених пунктах, які користуються водою зі свердловин, уже відчувається нестача води. Після підриву Каховської ГЕС повністю зруйновано систему зрошення, а отже, не може бути мови про ефективне сільське господарство.
- Тільки на території тимчасово окупованої частини Запорізької області проживало 700 тисяч осіб. І щонайменше 500 тисяч осіб споживали воду з Каховського водосховища. Сьогодні цієї можливості в них більше немає. Не кажучи вже про систему зрошення. Зрошувальні канали зараз сухі. Думаю, що ворог переслідував одну мету - залишити після себе пустелю, в якій немає життя, - прокоментував Іван Федоров.
Деокупація обов'язково буде. При будь-якому розвитку подій команда міської влади зможе налагодити життєдіяльність міста. Так, ніхто не каже що буде легко. Але Мелітополь - це Україна. ЗСУ обов'язково звільнить ТИМЧАСОВО окуповані міста.
Кто такие все? Еще раз! По себе судить - не лучший вариант, им гордятся многие люди не только нашего города, а и Украины и мира в целом. Вы смените методичку, уже давно не действует, разве что на такой же выжженный рашапомоями мозг
Черт , который ждёт Россию ЗП, ты хоть сам веришь что ты несёшь, или абы денег дали, и криворожан сюда приплел бот Рашевский, они тебя готовы повесить на самой высокой трубе города, ты думаешь они счастливы без воды?
Главное у Егорки - Добби есть хозяин. Кроме как неадекват гнать, пургу всякую ума на большее не хватает. У Ивану конечно.. када там, поэтому он и заботится и помогает как выехавшим, так и оставшимся в Мелитополе и району в том числе. Хотя откуда тебе знать. Иди смотри свой зобоящик дальше хавай те помои, что от туда лью
По себе людей не судят. И так ясно как божий день, что от раши и от их действий плачевно в итоге и что дальше не известно. Фёдоров на это указывает лишний раз всему миру. Если в Мелитополе в кранах есть вода вода это не значит, что так будет всегда и что не будет худших последствий.