![В Мелитополе педагог со стажем стала стукачом ФСБ (фото)](/images/news/2023/07/324010.jpg?1688583734)
Війна піднімає в людях найнижчі якості. На жаль, але навіть серед тих, хто в мирному житті сіяв розумне, добре вічне, знайшлися зрадники.
З несподіваного боку для багатьох колег і учнів показала себе в минулому вчитель біології ліцею №9 Тетяна Глібівна Пестова. З приходом окупантів у педагога відкрилися нові таланти.
Захоплення Мелітополя рашистами Пестова сприйняла не інакше, як зміну влади і можливість продати себе подорожче. Спочатку вона намагалася знайти високу посаду у сфері освіти. Однак перед нею поставили умову - кар'єристам необхідно їхати на курси підвищення кваліфікації до Криму. Але Тетяна Глібівна від Криму відмовилася і претендувала на Москву. Запити у простого вчителя біології вочевидь були завищеними, і Пестовій дали зрозуміти, що до Москви її направляти ніхто не збирається, мовляв, не по Сеньці шапка.
Після цього Пестова вирішила зав'язати з кар'єрою вчителя і відкрила в собі нові здібності. Вирішила продавати інформацію. До війни Тетяна Пестова балотувалася в депутати від партії Володимира Зеленського "Слуга народу". Усі пам'ятають, що кандидати тоді так і не змогли зареєструватися через порушення процесу реєстрації, а ось списки охочих потрапити у владу залишилися. І всіх політичних соратників Володимира Зеленського Тетяна Пестова по черзі здала ФСБшникам. Деякі кандидати, включно з жінками, тут же потрапили в полон.
Але стукач на цьому не зупинилася. Для своєї подальшої кар'єри Тетяна Глібівна стала відвідувати улюблене місце ФСБшників та іншого військового керівництва РФ - спорткомплекс "Терра". Але не спорт приваблював біологиню, а пристрасть до чоловіків і ще більше до грошей і влади.
Велелюбна пані відвідувала спорткомплекс доти, доки не знайшла того, кого шукала. І вже через нього влаштувалася на роботу в так звану ДСБ "державну службу безпеки". На роботу і з роботи донощицю возять в автомобілі. Її найчастіше бачать у будівлі колишнього 24 училища на бульварі 30-річчя Перемоги. Нині в цю будівлю за півтораметровим бетонним парканом часто привозять полонених. У підвальних приміщеннях тут, за свідченням очевидців, організовано катівню.
Мелітопольці кажуть, що мати Тетяни Глібівни всіляко допомагає дочці в її нелегкій справі. За доносом пенсіонерки у квартирі колишнього АТОшника проходив обшук.
Раніше ми повідомляли про те, що Контррозвідка Управління Служби безпеки України в Запорізькій області викрила колаборанта, який працював в окупаційній так званій "державній службі безпеки Запорізької області".
40-річний Олександр Карапетян - "оперуповноважений" у так званій ДСБ у тимчасово окупованому Мелітополі, активно займався депортацією українських громадян з тимчасово окупованих територій Запоріжжя. Зловмиснику загрожує до 15 років позбавлення волі. Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на електронну скриньку @RiaMelitopolTV. Детальніше про можливі форми співпраці з окупаційною адміністрацією та формат надання інформації - у чат-боті Мелітопольської міської ради: Вкладка "Повідомити про колаборанта".
Нагадуємо, що згідно зі ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. Викладені у статті дані перевіряються до винесення судом вироку.