![Оккупанты признали дефицит воды в селах под Мелитополем из-за подрыва Каховской ГЭС (фото)](/images/news/2023/07/324087.jpg?1688650420)
Сайт РІА-Мелітополь допоміг жителям Приазовського вирішити їхню проблему з водопостачанням.
Після виходу публікації про те, що в селищі немає води навіть, щоб випрати білизну, окупанти заметушилися і вже сьогодні відзвітували про виконану роботу. Привезли в селище бочку з питною водою. Фейкове Міністерство будівництва, архітектури та ЖКГ Запорізької області також визнало причину дефіциту води:
- У зв'язку із ситуацією, що склалася на Каховській ГЕС і руйнуванням насосної станції, частина смт Приазовське, яка була під'єднана до ПМВ, гостро відчуває проблему нестачі води. Автоцистерна об'ємом 10 000 л. допоможе забезпечити жителів підвізною питною водою, - ідеться в повідомленні в пропагандистських пабліках.
До війни Приазовське отримувало воду з трьох свердловин з артезіанською водою, а в літній період також купували воду в Західного групового водоводу, яку постачали з Бердянська. Сьогодні у зв'язку з терактом російських загарбників на Каховській ГЕС, воду з Бердянська Приазовське більше не отримує. До речі, дефіцит води загрожує зростанням захворюваності на кишкові інфекції та холеру.
Не випадково в Мелітополь ще минулого року окупанти звезли пересувні лабораторії. А після вибуху Каховської ГЕС у селах Мелітопольського району окупаційна адміністрація заговорила про можливий спалах інфекційних захворювань у регіоні.
- Очікують появи холерної палички у воді, смертей буде більше, ніж від ковіду, - йшлося в повідомленні Терпіннівської адміністрації.
Рашисти порадили місцевим жителям пити тільки кип'ячену воду, чистити зуби, мити фрукти та овочі також кип'яченою водою, не купатися у водоймах. Про те, що окупаційна влада проводитиме якісь превентивні заходи, звісно ж, ані слова.