![В Мелитополе сотрудникам фейковго университета опять не платят зарплату, а в вуз принимают всех подряд (фото)](/images/news/2023/07/324269.jpg?1688840484)
Ректора змінили, а ситуація та сама. У Мелітопольському фейковому МДУ знову позначилася стара проблема з невиплатою зарплати.
Зрадники знову стогнуть. Дехто вже шкодує, що зіпсував собі долю і пішов на співпрацю з окупаційною владою в надії мати гідну зарплату. А по факту виходить, що доводиться ходити з простягнутою рукою. Уже другий місяць пішов, як у так званому МДУ не платять зарплату. І це при тому, що багато хто працює без вихідних, оскільки в навантаження співробітників вишу змусили працювати ще й у приймальній комісії. З 8 ранку до 17.00 необхідно чекати абітурієнтів. А їх і на аркані не затягнеш. Робота ця також не оплачується.
Керівництво фейкового вишу сатаніє - на низку спеціальностей катастрофічний недобір студентів. Дійшло до того, що членів комісії вже змусили обдзвонювати своїх знайомих і просити їх піти на безкоштовне навчання на магістратуру там де найбільший недобір.
До слова, цією лазівкою вже хто тільки не скористався. Викладачі-початківці вступають на магістратуру, щоб здобути освіту. Багато бізнесменів, які до 40-ти років не здобули вищої освіти в Україні, також несуть документи, щоб отримати корочку нехай про фіктивну, зате вищу.
У зв'язку з тим, що в МДУ намалювалася стара тема із заборгованістю із зарплати, стає зрозуміло, що колишній ректор Андрій Чуйков - далеко не остання жертва місцевих колаборанток. Нагадаємо, харків'янин підполковник міліції Андрій Чуйков кілька місяців поспіль не платив зарплату колективу. Справа закінчилася тим, що його вижили з посади місцеві любительки русского мира:
- Колишня проректорка з наукової роботи, професорка Оксана Єременко
- Підлиза-професор Світлана Нестеренко
- Ангеліна Ярчук - в.о. проректора з міжнародних питань
Дами з'їздили до Москви, після чого Чуйкова зняли з посади і підозрюють у крадіжці. За версією слідства, Чуйков, обіймаючи посаду ректора університету, незаконно одержав виплати стимулюючого характеру без узгодження з представниками військово-цивільної адміністрації на загальну суму 870 тис. рублів. Щодо колишнього ректора порушено кримінальну справу за статтею перевищення повноважень (ч. 3 ст. 286 КК РФ).
Замість Чуйкова в Мелітополь прислали Миколу Рудольфовича Тойвоєна.
Раніше він обіймав посаду проректора зі стратегічного розвитку Санкт-Петербурзького державного економічного університету.
Судячи з того, що і в цього керівника старі проблеми з боргами із зарплати, йому не судилося працювати в Мелітополі довго. Місцеві зрадники і цього швидко "з'їдять доносами". Жабогадюкінг по-мелітопольські триває.