![Кандидат предательских наук: в Мелитополе еще одна сотрудница фейкового вуза будет отвечать перед законом (фото)](/images/news/2023/07/323970.jpg?1688560120)
Після окупації Мелітополя деякі співробітники ТДАТУ практично з перших днів перейшли на службу до рашистів.
Ми про цих представників "трудового колективу" вже писали. Серед зрадників опинилася і 41-річна Валентина Жукова, яка проживає в Мелітополі на вулиці Осипенка.
До війни Валентина працювала доцентом кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Мала вчений ступінь кандидата наук.
Після того, як ТДАТУ перейшов до рук окупантів, Жукова пішла на співпрацю з ворогом. Також вона виявила бажання побути потішним "кандидатом"-учасником попереднього голосування від "единой россии".
- Не роздумуючи зрадила Україну, український Мелітополь, свій виш, у якому здобула освіту, захистила дисертацію й отримала науковий ступінь, а також свій колектив, - пише телеграм-канал "Суки Мелитополя".
Колись Валентина Жукова мило ділилася з читачами нашого сайту рецептами маринованих огірочків. А на перевірку сама виявилася овочем - гнилуватим, з геть промитими пропагандою мізками.
Як з'ясувалося, освіта - ще не панацея від впливу русского мира.
Чи варто нагадувати, що Жукова після деокупації міста буде піддана кримінальному переслідуванню з боку України.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на електронну скриньку @RiaMelitopolTV. Детальніше про можливі форми співпраці з окупаційною адміністрацією та формат надання інформації - у чат-боті Мелітопольської міської ради: Вкладка "Повідомити про колаборанта".